موسیقی: Icarus از Deus Ex: Human Revolution

۱۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۰

آیا تا به حال برایتان پیش آمده است که به خاطر گوش دادن به یک قطعه موسیقی مربوط به یک بازی، آن بازی را بخرید و بازی کنید؟ در مورد من این قضیه صادق است. زمانی که قطعه Icarus از آلبوم Soundtrack بازی Deus Ex: Human Revolution را گوش کردم مصمم شدم که بازی را تجربه کنم و از انتخاب خودم اصلا پشیمان نیستم

آلبوم Soundtrack این بازی از آن دسته آلبوم هایی است که لایق چندین و چند بار گوش دادن است را دارد. این آلبوم در بیش از 10 جشنواره نامزدی داشته و افتخاراتی را هم به دست آورده است.

McCann در استدیو

Michael McCann آهنگساز 37 ساله کانادایی است که اتفاقا فعالیت زیادی هم در عرصه Game دارد و تا به حال برای بازی هایی همچون Splinter Cell: Double Agent، XCOM Enemy Unknown, آهنگ ساخته که همه هم مورد توجه منتقدان بوده اند.

سبکی که McCann برای آهنگسازی آلبوم این بازی به کار گرفته، ترکیب ساز های مجازی و مدرن با ارکستر سمفونی و صدای انسانی به صورت Solo و هم خوانی است. البته نباید از صدا های Atmosphere که McCann در این قطعه استفاده کرده است غافل شد. با گوش دادن به این قطعه که برای شما آماده کرده ایم حس نا امیدی، انتقام، حماسه و آماده شدن برای نبردی که فراری از آن نیست و حس یک آینده مبهم را تجربه خواهید کرد.

این قطعه Icarus نام دارد که به عنوان اولین قطعه در آلیوم این بازی منتشر شده است. به جرئت می توان گفت که این قطعه یکی از زیباترین موسیقی هایی است که در بازی های ویدئویی استفاده شده است. نکته جالب در مورد این قطعه این است که بیشتر صداهای استفاده شده در این قطعه، صداهای مدرن و Synth هستند اما با این حال این موسیقی اصالت Classical و Orchestral بودن خود را حفظ کرده است. فقط کافیست که آن را گوش کنید تا هیچ وقت از گوش دادن به آن سیر نشوید.

______

[jwplayer mediaid=”127672″]

دانلود با کیفیت بالا

دانلود با کیفیت متوسط

______

اگر قطعه زیباتری مد نظر دارید در قسمت نظرات بگویید تا با دیگران به اشتراگ بگذاریم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید