یوبی سافت : خط داستانی کنونی Assassin’s Creed به پایان خواهد رسید اما این به معنای پایان این فرانچایز نمی باشد

۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۶

عرضه ی نسخه ی جدید سری Assassin’s Creed یعنی Assassin’s Creed 4 : Black Flag سبب شد تا خط داستانی جدیدی با محوریت شخصیت ادوارد کنوی در این سری آغاز شود اما یوبی سافت اعلام کرده که خط داستانی فعلی این سری پایان خواهد یافت اما این به معنای پایان کلی این فرانچایز نیست.

نویسنده ی نسخه ی Black Flag یعنی آقای Darby McDevitt درباره ی این موضوع سخنان جالبی گفته است :

فکر کنم مدتی پیش بود که اشرف اسماعیل اعلام کرد که این سری به پایان خواهد رسید که این صحبت نوعی سردرگمی را در میان طرفداران ایجاد کرد حال من می توانم بگویم پایان خط داستانی فعلی بازی برنامه ریزی شده است اما چون تاریخ جهان بسیار گسترده است ما همواره می توانیم این فرانچایز را ادامه دهیم. بنابراین فرصت های زیادی برای ما وجود دارد که این اجازه را به ما می دهد که نخواهیم این جهان را به پایان برسانیم اما قطعا داستان ما انتهایی خواهد داشت. پایان سه گانه ی دزموند تغییراتی در داستان بازی به وجود آورد ولی ما همواره پایانی را برای وی تصور می کردیم به همین دلیل ما از دو سال قبل بر روی یک داستان جدید کار کردیم.

مکان هایی که در اطلاعات بخش مدرن Black Flag درباره ی مکان نسخه ی بعدی وجود داشت، توسط Darby McDevitt برای تقلید تمسخر آمیز از پیشنهادات طرفداران این سری بود که احتمال واقعیت داشتن آن ها ضعیف است اما او اظهار داشت همه چیز ممکن است اتفاق بیفتد :

هیچ چیز کنار گذاشته نخواهد شد. اغلب راه های خلاقانه برای استفاده از فناوری های قدیمی در راستای به وجود آوردن چیز های جدید وجود ندارد و یکی از جدید ترین این موارد استفاده از نبرد های دریایی در AC 3 بود که شکل تکامل یافته ای از آن در AC 4 نیز وجود داشت. این یک تکنولوژی جدید بود و ممکن است در بازی های آینده نیز وجود داشته باشد یا ممکن است نسخه های بعدی راهی کاملا متفاوت در پیش گیرند.

نظر شما در رابطه با پایان نیافتن این سری چیست؟ آیا این سری نیز به عاقبت Call of Duty دچار می شود و به تدریج در سراشیبی شکست قرار می گیرد یا خیر؟ به نظر شما مکان مناسب برای نسخه ی بعدی این سرای کجاست؟ مصر یا ژاپن فئودال؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید