موسیقی: آهنگ اصلی COD: MW2

۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۴

این بازی اواخر سال 2009 منتشر شد و همه خصوصیات یک شاهکار را داشت. گیمپلی تکامل یافته، شخصیت پردازی فوق العاده، داستان زیبا و از همه مهم تر موسیقی اسطوره ای. اسطوره ای که توسط Hans Zimmer و Lorne Balfe خلق شد تا یکی از بهترین ها در تاریخ موسیقی Video Gaming باشد. به هیچ وجه این قطعه را از دست ندهید.

Hans Zimmer آهنگ ساز 56 ساله آلمانی، عمده فعالیتش در سینما است، اما در چند بازی مانند Crysis 2, Call of Duty MW2, Beyond: Two Souls به عنوان آهنگ ساز حضور داشته است. البته نباید از تاثیر پذیری آهنگسازان سری Batman: Arkham Asylum/City/Origins از موسیقی هایی که Hans Zimmer برای شاهکار Christopher Nolan یعنی سه گانه The Dark Knight داشت، چشم پوشی کرد.

Hans Zimmer

قبل از Hans Zimmer موسیقی های Soundtrack اکثرا همان موسیقی های کلاسیک بودند که در یک ارکستر اجرا می شدند و روی فیلم صداگذاری می شدند. اما Hans Zimmer انقلابی در موسیقی فیلم ها ایجاد کرد. انقلاب او ترکیب موسیقی کلاسیک با موسیقی مدرن بود که از او اسطوره ای به یاد ماندنی ساخت. بعد از Hans Zimmer، اکثرآهنگسازان مجبور شدند که در زمین او بازی کنند، آنها مجبور شدند که سبک خود را عوض کنند چون Hans سلیقه مردم را عوض کرده بود.

موسیقی که Hans و Lorne Balfe برای این بازی ساختند با اقتدار زیاد، قوی ترین موسیقی تاریخ این سری است که با گذشت چند سال از ساخته شدن آن، هنوز تازگی خود را حفظ کرده و مورد تمجید دیگران است. البته نباید از Lorne Balfe غافل شد که نقشی حتی زیادتر از Hans Zimmer در خلق این شاهکار داشت.

در این قطعه به خوبی صداهای مدرن با ساز های زنده ارکستر و گروه Choir (هم آوایی) ترکیب شده و چیزی که مورد نیاز یک بازی سینمایی است را خلق کرد است. به هیچ وجه این قطعه را از دست ندهید

این قطعه که برای شما قرار داده ایم شامل دو نسخه است. نسخه اول که با کیفیت 320 و زمان بیشتر و کامل تر است و نسخه دوم که کیفیت 128 و زمان کمتر است و برای کسانی است که اینترنت کم سرعت تری دارند، البته برای پیش نمایش از قطعه 128kb استفاده شده تا سرعت بالا آمدن را افزایش دهد.

[jwplayer mediaid=”127384″]

لینک دانلود 320 کیلوبایت (پیشنهادی)

لینک دانلود 128 کیلوبایت

__

منتظر شاهکار های بیشتری از Hans Zimmer از گیمفا باشید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید