گیفت کارت
گیفت کارت

قیمت و تاریخ عرضه‌ی عنوان Thief در هند

۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۹

Thief یکی از مورد انتظار‌ترین بازی‌های چهار سال گذشته، نهایتا در سال 2014 منتشر خواهد شد. اولین باری که این بازی معرفی شد سال 2009 بود. در آن زمان Thief 4 نام گرفت، اما برای مدت‌ها از صحنه دور شد. مطمئنا مشکلاتی برای تیم سازنده پیش آمده بود، اما Square Enix مانند قهرمانی از راه رسید و مشکلات را رفع کرده، تولیدات بازی را از سر گرفت.

Thief یک بازی خاص در سبک مخفی‌کاری است که توسط Eidos Montrealمراحل توسعه‌ را پشت سر می‌گذارد. اگر شانس این را نداشته اید که بازی‌های این فرنچایز قدیمی را بازی کنید، بهتر است بدانید که Thief ریبوتی خواهد بود بر این فرنچایز. Garret نام شخصیت اصلی این بازی است که به شهری با نام The City قدم می‌گذارد و بلافاصله در‌می‌یابد که مردم این شهر گرفتار طاعون شده‌اند. در این بازی سلاح‌های جالبی نیز برای مخفی‌کاری کاراکتر اصلی در اختیار بازیباز قرار می‌گیرند؛ سلاح‌هایی مانند تیر و کمان که اتمسفر بازی را بی‌نهایت خاص و جذاب می‌نمایند.

Thief ماه مارچ 2013 معرفی شد و قرار است بر روی PC، PS3، PS4، Xbox 360 و Xbox One عرضه شود. طرفداران این عنوان می‌توانند بازی را در تاریخ 25 فوریه در آمریکای شمالی تهیه کنند و کشور‌های اروپایی و دیگر کشور ها نیز در ادامه در سال 2014 به این عنوان دسترسی خواهند داشت.

در هند نیز این عنوان به زودی منتشر خواهد شد. بنا به شنیده‌های ما این بازی 28 فوریه در هند عرضه خواهد شد و 2,999 روپیه برای کنسول Xbox One و برای پلتفرم‌های سونی یعنی PS3 و PS4 با قیمتی معادل 1,499 و 3,499 روپیه در دسترس خواهد بود.

به امید روزی که تاریخ عرضه‌ی مستقیم بازی‌های رایانه‌ای را کشور عزیزمان شاهد باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید