Galak-Z در 60fps بر روی PS4 اجرا خواهد شد

۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۸:۵۴

Galak-Z: The Dimensional بازی مستقلی است که بر روی PS4 منتشر خواهد شد.این بازی توسط 17-BIT ساخته شده است و اولین عنوانی بود که در کنفرانس E3 شرکت Sony معرفی شد. به تازگی سایت Gamingbolt توانسته با Jake Kazdal مصاحبه ای در این باره صورت دهد که می توانید این مصاحبه را در ادامه مطلب مشاهده نمائید.در ابتدا Jake Kazdal گفت که آنها  قصد دارند بازی را در 1080p و 60fps بر روی PS4 اجرا کنند.در طی این مصاحبه او درباره دلیل منتشر نشدن این عنوان بر روی Xbox One توضیح می دهد.

ببینید شرکت Sony حمایت بسیار عالی ای از بازیسازان مستقل انجام می دهد و این مهم ترین دلیلی است که ما پلتفرم خود را PS4 انتخاب کردیم.آنها زودتر از Microsoft اعلام کردند که PS4 از Unity پشتیبانی می کند و به همین دلیل ما ابتدا به سراغ PS4 رفتیم و به نظر من تا به حال تجربه ای عالی با این کنسول داشته ایم.

همچنین در این مصاحبه از او درباره انتشار بازی دیگری بر روی Xbox One سوال شد که او این گونه پاسخ داد:

در حال حاضر روابط ما با Sony بسیار عالی پیش می رود و فکر میکنم زود است که بگویم از این شرکت جدا می شویم.به احتمال زیاد ما پروژه بعدی خود را نیز با همین شرکت ادامه می دهیم. ما در حال حاضر هیچ برنامه ای برای Xbox نداریم.

Galak-Z: The Dimensional امسال بر روی PS4 و PC منتشر خواهد شد.نظر شما در این باره چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید