به‌روز رسانی 1.04 عنوان Gran Turismo 6 عرضه شد

۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۰

به‌روز رسانی 1.04 عنوان موفق و انحصاری PS3 یعنی Gran Turismo 6 امروز عرضه شد. در این آپدیت تعداد زیادی از باگ‌ها و مشکلات رفع شده‌اند. در ادامه شما می توانید لیستی از تغییرات اعمال شده در بازی را مشاهده نمایید.

با عرضه‌ی آپدیت 1.04، هم‌اکنون بخش دوم چالش Red Bull X در دسترس خواهد بود. جزئیات کامل اتومبیل‌های Gran Turismo Red Bull X2014 نیز معرفی شد و کاربران می‌توانند هم‌اکنون این اتومبیل‌‌های پر سرعت را تجربه کنند. دو اتومبیلی که در بخش دوم این چالش قرار گرفته‌اند عبارتند از Gran Turismo Red Bull X2014 Standard و Gran Turismo Red Bull X2014 Fan Car. همچنین فیلمی در وبسایت رسمی بازی قرار گرفته است که نشان دهنده‌ی تفاوت عمده ی این دو اتومبیل می‌باشد.

اتومبیل اول که استاندارد می‌باشد، یک ونچوری آیرودینامیک با موتور 2 لیتر توربو V6 است که قادر به تولید 788 اسب بخار قدرت می باشد. این اتومبیل همچنین دارای قابلیت‌های یک ماشین مسابقه‌ی امروزیست.

اتومبیل دوم که Fan Car نام دارد قدرتمندترین اتومبیل X2014 است و با یک موتور 3 لیتر توربو V6 قدرتی معادل 1183 اسب بخار دارد. هوای قسمت زیرین این اتومبیل توسط یک فن به بیرون کشیده می‌شود که به اتومبیل قدرت بسیار و سرعت جنون‌امیزی اهدا می‌کند. در عوض برای راحت‌تر دور زدن ماشین از آیرودینامیکی آن مقداری کاسته شده است.

در ادامه تصاویری از بازی را مشاهده می کنید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید