اطلاعات جدید از inFAMOUS: Second از جمله قدرت ها و پایان های بازی

۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۸

inFAMOUS: Second Son در نمایشگاه Taipei Game Show در تایوان همه را خیره به خود کرد و با دموی جدید از بازی اطلاعات زیادی به ما منتقل کرد که در ادامه می بینید. همچنین اطلاعات بیشتر از طریق کنفرانس های مسئولان ژاپنی و تایوانی به دست آمده است.

اولین اطلاعات بازی درباره ی کنترل ها و دکمه های مربوط به آن است. همانطور که اطلاع دارید این بازی یک عنوان انحصاری برای PS4 می باشد پس پایه ی این دکمه ها DualShock 4 می باشد.

L2: با فشار این دکمه شما می توانید دوربین بازی را از روی شانه های Delsin زوم کنید.

R2: یک حمله با قدرتی که در حال حاضر انتخاب کرده اید.

مربع: حمله ی کوتاه در حالت Smoke Mode و ساخت دروازه ها و بالارفتن از دیوار و پرواز کردن در حالت Neon Mode.

X: پرش

مربع بعد از X: حمله ی سرعتی از هوا

دایره: تعامل با اشیای داخل بازی

مربع بعد از دایره کنار دریچه ی تهویه ی هوا: Delsin را در حالت Smoke Mode به داخل دریچه می برد و در هنگام سقوط با زدن مربع یک حمله ی قوی را انجام می سازد.

D-Pad پائین: بمب Karma. این قابلیت تنها در بضی شرایط خاص قابل استفاده است.

همچنین صفحه ی لمسی DualShock 4 برای باز کردن درها، اسکن اثر انگشت، آزاد کردن زندانی ها و کارهای دیگر استفاده می شود. شما در یک لحظه تنها می توانید از یک قدرت مخصوص استفاده کنید که بجز وقتی که در هوا هستید قابل تعویض هستند. قدرت های Smoke برای مقابله ی نزدیک مناسبند در حالی که قدرت های Neon در فواصل زیاد به کار می آیند. در نسخه ی دمو قدرت های Neon اصلا قابلیت حمله ی نزدیک را نداشتند ولی در بازی این امکان با قدرت کم وجود دارد و دقت پرتاب گلوله های انرژی شما را بیشتر می کند.

قدرت های ویژه محدود هستند و در طول زمان دوباره شارژ نمی شوند و شما باید انرژی لازم آن ها را از دل دشمنان یا اشیای خاصی بیرون بکشید. این اشیا در گوشه ی پایین سمت راست بازی یعنی در Mini Map بازی قابل نمایش هستند. خیلی از این قدرت ها هنوز نا شناخته است ولی یکی از آن ها می تواند هوا را داخل سنگ بکند و از آن یک گلوله ی آتشین بسازد.

در طول بازی تصمیم های متفاوتی وجود دارد و شما را به سمت یکی از دو پایان سوق می دهد. پایان خوب و یا پایان شیطانی. شما تفاوت این انتخاب ها را با زیاد کردن سختی بازی بیشتر حس می کنید. شما می توانید این بازی را در 21 مارس به صورت انحصاری بر روی PS4 تجربه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید