SOE تا 20 سال Planetside 2 را پشتیبانی خواهد کرد!

۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۳

رئیس Sony Online Entertainment آقای John Smedley در انجمن‌های Reddit و در پاسخ به سوال یکی از کاربران مبنی بر اینکه تا چه زمانی از Planetside 2 پشتیبانی خواهد شد، پاسخ جالبی داد که در ادامه مشاهده خواهید نمود.

وی گفت: “امیدوارم 20 سال!”. این پاسخ به خودی خود می‌تواند تاییدی باشد بر اینکه امسال به احتمال قوی Planetside 2 به PS4 راه می‌یابد. و تصمیم کمپانی مبنی بر لغو پشتیبانی از برخی بازی‌ها را توجیه می نماید. Smedley ادامه می دهد:

ما فرنچایز‌های خود را محکم می نماییم تا بتوانیم برخی از عناوین را پشتیبانی نماییم تا مدت‌های طولانی را در صحنه باقی بمانند. به همین دلیل آن تصمیم را گرفتیم.

متاسفانه، هنوز نمی‌دانیم که Planetside 2 چه زمانی برای خریداران PS4 در دسترس خواهد بود. آخرین بار خبری منتشر شد که اعلام می نمود این عنوان سال 2014 برای PS4 در دسترس قرار خواهد گرفت. به طور دقیق نمی‌توان حدس زد که چه فصلی از 2014 اما به نظرم پاییز 2014 و ماه مارچ یا آپریل می توانیم منتظر این بازی بر روی پلتفرم PS4 باشیم. زمانی که این سوال از Smedley پرسیده می‌شود، وی از طریق تویتتر پاسخ می دهد که هنوز آماده نیستیم تا درباره‌ی تاریخ‌ها صحبت کنیم!

اما نیمه‌ی پر لیوان این است، که بازی برای مدت های طولانی پشتیبانی خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید