سرانجام Steam اجازه ی لغو پیش خریدها را به مشتریان عطا نمود

۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۱

اگر شما جزو خریداران ضربه خورده ای هستید که بر روی یک بازی سرمایه گذاری کرده و حالا از عمل خود پشیمان شده اید، شنیدن این خبر خیلی خوشحال کننده خواهد بود که بالاخره Steam به مشتریان خود اجازه‌ی لغو پیش خریدهایشان را داده است؛ البته در شرایطی که آن بازی هنوز به طور رسمی ارایه نشده باشد!

Steam به عنوان بزرگترین فروشگاه بازیهای ویدیویی شناخته می شود به طوری که شما می توانید، تقریبا هر بازی را در آن پیدا کنید. شما عنوان بازی هایی را که پیش خرید کرده اید می توانید بعد از ارایه ی رسمی بازی کنید. تا قبل از این، لغو کردن یک پیش خرید به ویژه زمانی که شما رسید دریافت کرده اید، بسیار دشوار بود. شما باید امید می داشتید که نماینده ی Steam پیش خرید شما را لغو کند و پولی را که به دلیل عجله ی زیادتان پرداخت کرده اید را به شما بازگرداند.

برای اینکه یک پیش خرید را لغو کنید، کافی است سری به کتابخانه ی Steam بزنید و روی دکمه جدید “Refund this item” کنار بازی های جدید (منتشر نشده) کلیک کنید. بعد از انجام این کار، پول شما به کیف پول استیم (steam wallet) شما منتقل می شود؛ بدون در نظر گرفتن پولی که شما در مرحله ی اول پرداخت کردید. اگر شما بخواهید از روش دیگری برای عودت پول بهره ببرید، می توانید به روش قدیمی و تماس با واحد پشتیبانی Steam استفاده نمائید.

قطعا این ویژگی خوش قدمی برای استیمی است که همیشه در حال پیشرفت می باشد؛ اما اکنون لازم نیست که برای بازیهایی که از سر اجبار قبلا خریداری کرده اید ترشرویی کنید.

نظر شما درباره ی این ویژگی چیست؟ به ما اجازه دهید نظراتتان را بدانیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید