خشونت را با یک بازی ایرانی تجربه کنید|معرفی بازی خیابان های خونی

۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۰

بازی ایرانی خیابان های خونی توسط تیم healdless wizard حدود 2 سال است که در حال ساخت است.گروه مستقل healdless wizard از سال 89 کار خود را با ساخت بازی های کوچک  شروع کرد اما بازی هایی که ساخت بیشتر جنبه تجربی برای این گروه را داشت.اما این گروه از سال 91 به فکر ساخت بازی نسبتا بزرگ و حرفه ای افتادند تا اینکه ساخت بازی خیابان های خونی آغاز شد.

بازی خیابان های خونی با موتور XNA ساخته شده که طراحی آن بر عهده آقای رضا هوشنگی بوده است.این بازی در سومین نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران شرکت کرد و درمراسم  اختتامیه توانست 6 جایزه ارزشمند از جمله جایزه بهترین طراحی موسیقی و صداگذاری و بهترین طراحی را کسب کند.تصاویر و تریلری که تا کنون از این بازی منتشر شده توانسته بازیبازهای خشونت طلبد را به خود جلب کند,چرا که سبک این بازی top down shooter یا اکشن ایزومتریک می باشد که از اصلی ترین ویژگی های آن می توان به خشونت و خونریزی زیاد نام برد.


داستان این بازی در خصوص شخصی نظامی است که با آلوده شدن شهر به زامبی ها, به مبارزه ی آنها در مناطق گوناگون می رود و هدف اصلی اش پیدا کردن عامل اصلی این آلودگی است.در خصوص نحوه بازی کردن و گیم پلی هم اگر با سبک این بازی آشنایی کامل ندارید می توانید در پایان مطلب تریلر منتشر شده از گیم پلی این بازی را دریافت کنید.این بازی دارای 7 مرحله می باشد.


در آخر هم باید به دو نکته از این بازی اشاره کرد.اول اینکه ساخت این بازی به اتمام رسیده سازندگان و به دنبال ناشر برای نشر بازی هستندو دوم اینکه این بازی در مرحله دریافت مجوز Greenlight از استیم می باشد. برای رای دادن به این بازی می توانید به این لینک بروید.

دانلود تریلر بازی خیابان های خونی (9 مگابایت)

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید