گیفت کارت
گیفت کارت

شرکت تحقیقاتی خبر از RDR2 و نسخه‌ی PC و نسل هشتمی GTA V می‌دهد

۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۸

در یک تحقیق جدید که” پیش‌بینی های سال 2014 صنعت بازی‌های رایانه‌ای و پیش‌نمایش نتایج ” نام دارد، Braid Equity پیش‌بینی‌هایی را با توجه به لاین-آپ شرکت راکستار در سال 2014 انجام داده است و تصورم این است که طرفداران از این خبرها بسیار خوشحال خواهند شد!

در واقع آنالیزگر Colin Sebastian اذعان داشته که Take Two نسخه‌ای از GTA V برای PC و کنسول‌های نسل بعد آماده دارد، و به احتمال قوی Red Dead Redemption 2 نیز در دست ساخت است.

Take Two همچنان به تولید با کیفیت‌ترین عناوین کنسول ها و رایانه‌های شخصی ادامه می‌دهد و تقریبا وقت آن رسیده است که چمدان‌هایمان را جمع کنیم و به نسل هشتم سفر کنیم. در سال پیش رو انتظار داریم تا GTA V برای پلتفرم‌های دیگر معرفی شود (این پلفرم‌ها شامل PC و کنسول های نسل بعدیست)، و همچنین معرفی Red Dead بعدی را برای بیش‌تر کردن فروش این عناوین و بالا رفتن سود حاصل از آنها پیش‌بینی می‌کنیم. در حال حاضر کمپانی پتانسیل بالایی برای سود‌اوری از عناوین و بخش های آنلاین بازی‌های خود را داراست، که به نظر با انتشار بازی های بیشتر بر روی پلتفرم‌های بیشتر، این سود حتی بالاتر خواهد رفت.

پیش‌بینی می‌شود در سال 2014 نسخه‌ی PC عنوان محبوب GTA V در دسترس قرار بگیرد. اخیرا فروشگاه آمازون لیستی از محصولات و بازی های PC را منتشر ساخت که فرنچایز پرفروش کمپانی راکستار یعنی GTA V نیز جزو آن بود. در حالی که بسیاری از ما از معرفی نسخه‌ی PC این عنوان شگفت‌زده نخواهیم شد، اما این عمل راکستاربه طور غیر مستقیم  بسیاری از پیش‌بینی‌های دیگر را وارد مرحله‌ی جدیدی می کند.

در واقع، قبل از این اعلام کرده بودیم که محتویات اضافه برای GTA V مراحل تولید را پشت سر می‌گذارند، ما همچنین معتقدیم که نسخه‌ی بعدی Red Dead مراحل ساخت را پشت سر می گذارد و برای انتشار در سال 2014 آماده خواهد بود!

با اینکه تخمین‌های زده شده در رابطه با عنوان GTA V در این مرحله، بسیار امن و احتمال به وقوع پیوستن آنها بسیار بالاست؛ ادامه‌ای بر عنوان Red Dead اگر به حد استاندارد‌های با کیفیتی که خود راکستار تعیین کرده است نرسد، می‌تواند تا سال 2015 نیز تاخیر داشته باشد.

نظر شما چیست؟ آیا به زودی دوباره به غرب وحشی باز خواهیم گشت؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید