Final Fantasy XIV: a Realm Reborn ماه آپریل برای PS4 منتشر خواهد شد+اطلاعات تکمیلی از بازی

۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۴

امروز اعلام شد که Final Fantasy XIV Online: A Realm Reborn که یک ریبوت موفق از روی فرنچایز Square Enix و در سبک MMO می‌باشد؛ در تاریخ 14 آپریل در دسترس خریداران PS4 خواهد بود. خدمات بر-خط و آنلاین این بازی نیز از همان روز شروع به کار خواهد نمود.

این بازی در دو نسخه در دسترس طرفداران خواهد بود: نسخه‌ی استاندارد و نسخه‌ی مخصوص کالکتور‌ها که شامل یک جعبه‌ی مخصوص، کتابی شامل طراحی های هنری بازی، موسیقی متن بازی، ست کارت‌های هنری بازی، يادبود رمزنگاری شده، و دیسکی شمال فیلم مخصوص The Seventh Umbral Era و تعدادی محتوای اضافی در داخل بازی؛ است.

با توجه به نسخه‌ی کالکتور کنسول PS3 این عنوان، کسانی که برای نسخه‌ی کالکتور Final Fantasy XIV و یا A Realm Reborn ثبت‌نام کرده بودند و یا کسانی که نسخه‌ی دیجیتالی کالکتور را خریداری کرده بودند؛ به صورت خودکار دو آیتم جدید که در بازی قرار گرفته‌اند را دریافت خواهند نمود. با این کار کاربران نسخه‌ی کالکتور مربوط به PS4 را به رایگان دریافت کرده‌اند.

نسخه‌ی استاندارد 39.99 دلار قیمت خواهد داشت، درحالی که نسخه‌ی کالکتور 79.99 دلار خواهد بود که شامل 30 روز خدمات آنلاین رایگان نیز می باشد. همچنین یک اشتراک ماهیانه که از قیمت پایه 12.99 دلار آغاز می‌شود، برای خریداران نسخه‌ی استاندارد مورد نیاز است اما خریداران نسخه‌ی کالکتور می‌توانند بعد از 30 روز حالت امتحانی، این اشتراک را تهیه نمایند. در ادامه تصویری از نسخه‌ی کالکتور مربوط به کنسول PS4 را مشاهده کنید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید