معرفی عنوان Inner sanctum | عنوانی جهان-باز این‌بار در ژاپن!

۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۱

Meisekimu یک استودیوی ژاپنی است. این استودیو لحظاتی قبل عنوان جدید خود را که یک عنوان جهان-باز و در انحصار کنسول نسل هشتمی سونی، یعنی PS4 است؛ معرفی کرد. نام این عنوان Inner Sanctum می‌باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات تکمیلی را  مطالعه فرمایید.

مکان این بازی توکیو و اوساکا خواهد بود و سه شخصیت قابل بازی با نام‌های Kenji، Brad و James در داستان حضور خواهند داشت.

در خلاصه‌ای که به GamingBolt توسط سازندگان این بازی ارائه شده، به نظر می‌رسد که Brad از پرینستون فارق‌التحصیل شده و به دنبال یافتن پول هنگفتی در مدت زمان کم است. به دنبال همین هدف با مافیای ژاپنی درگیر شده و Dylan Jefferson آشنا می‌شود. از طرف دیگر، Kenji دانشجوی اقتصاد است و زمانی که می‌بیند کمپانی‌های دیگر به فساد کشیده شده‌اند، خانواده‌ی مافیایی خود را پایه‌ریزی می کند و در طرف دیگر داستان James قرار دارد که یک آمریکایی-آفریقایی است. وی که مشغول به تدریس زبان انگیلیسی است قصد دارد مدرسه‌ی زبان اختصاصی خود را داشته باشد. هر سه‌ی این شخصیت‌ها در یک ماجراجویی در پی پولدار شدن با یکدیگر دست به یکی می‌شوند و شهر را به دیوانگی محض می‌کشانند!

Meisekimu همچنین اعلام کرد که در کنار ماموریت‌های اصلی، بازیبازان قادرند تعداد فراوانی فعالیت‌های جانبی را به انجام رسانند، از آن جمله می‌توان پرواز کردن و قایق‌رانی را نام برد. در کنار این فعالیت‌ها شخصیت‌ها روابط طنز‌امیزی نیز با اجتماع و همچنین افراد غیر ژاپنی حاضر در این دو شهر خواهند داشت. Inner Sanctum علاوه بر استفاده از قدرت PS4، بر روی IOS و Android نیز منتشر خواهد شد.

در هفته‌های آینده منتظر خبر‌های بیشتری از این عنوان باشید. در هفته‌های پیش رو، Gaming Bolt مصاحبه‌ای را با سازندگان این بازی ترتیب داده تا هرچه بیشتر درباره‌ی مکانیزم‌ها و سیستم‌های به کار رفته در بازی اطلاعات کسب نماید. در ادامه می توانید چند تصویر از بازی را مشاهده نمایید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید