گیفت کارت
گیفت کارت

مدیر بازاریابی Nvidia کشته شد!

۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۱

متاسفانه Philip Scholz، مدیر بازاریابی شرکت بنام Nvidia روز دوسنبه 20 ژانویه در ایستگاه مترو Clara Caltrain در کالیفرنیا، زمانی که به مردی که روی ریل‌ها افتاده کمک می‌کرد؛ با قطار برخورد و درجا جان باخت.

مردی که Scholz به وی کمک کرده بود نجات یافت، اما همچنان هویت و ی و دلیلش از اینکه روی ریل‌ها قرار گرفته بود مشخص نیست. وضعیت وی در بیمارستان بسیار بحرانیست، تا حدی که قادر نبوده به سوالات مامورین پلیس یرامون این حادثه پاسخ دهد. همسر آقای Scholz به Mercury News گفته است که فرد به هر حال می‌خواست از سر راه قطار خارج شود.

مسئولین Caltrain با توجه به فیلم ضبط شده توسط دوربین های مداربسته‌ی ایستگاه می گویند که Scholz قبل از این که آن مرد را نجات دهد با وی حرف می‌زده و سعی در قانع کردن وی داشته است. اما قطار با سرعتی بالغ بر 50 تا 70 مایل در ساعت وارد ایستگاه شده و به هر دو مرد برخورد می‌کنند.

یکی از مؤسسین Nvidia، آقای Chris Malachowsky در این باره می گوید: اقدامات Scholz مطمئنا به طور هماهنگ با آن مرد بوده، چون مطمئن هستم که Scholz مردی چابک است. این اتفاق به این علت افتاد که Scholz هیچگاه در کمک‌رسانی تامل نمی‌کرد؛ وی همیشه برای ما یک قهرمان باقی خواهد ماند.”

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید