گیفت کارت
گیفت کارت

Namco Bandai هم اکنون در عرصه ی جهانی با عنوان Bandai Namco شناخته خواهد شد

۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۷

در ژاپن، Namco Bandai به عنوان Bandai Namco شناخته شده است و بر اساس آخرین Meeting بازرسان (بررسی کنندگان)، این عنوانی است که باید به صورت جهانی برای همه ی بسته های کمپانی شناخته شود.

در حالی که، همه چیز را برای مبتلایان به OCD (وسواس) آسان تر می سازد؛ می دانید آنها با چیزهایی که ترتیب الفبایی دارند مشکل دارند؛ ممکن است برای خلاصی از ما استفاده شود.

کمپانی بیان نموده که نام مذکور را به این منظور تغییر داده تا “ارزش و جذبه ی برند Bandai Namco را در آن سوی دریاها بالا ببرد”. امیدوارم شما نام Namco Bandai را بر دستتان خالکوبی نکرده باشید تا حالا!

لازم به ذکر است در ۲۹ سپتامبر سال ۲۰۰۵، Namco به طور رسمی با شرکت ژاپنی عروسک سازی Bandai ترکیب شد و Bandai Namco Games را تأسیس نمودند. شرکت Namco که در سال 1955 توسط آقای Masaya Nakamura بنیان نهاده شد، در عصر بازی‌های آرکید توانست از بقیه رقبا پیشی بگیرد و معروفترین بازی آن یعنی  Pac-Man به عنوان پرفروشترین بازی آرکید در تاریخ محسوب می‌شود. از دیگر بازی‌های مشهور این کمپانی می توان به Pac-Man، Tekken، Ridge Racer ، Ice Combat، Urban Reign و سری Soulcalibur اشاره نمود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید