سازندگان The Division: برنامه‌ای برای عرضه‌ی بازی در نسل هفتم نداریم

۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۲۱

امروز مصاحبه‌ی جدید با سازندگان The Division منتشر شده که در آن اطلاعاتی راجع به نسخه‌ی PS3 و Xbox 360 این عنوان مورد انتظار داده شده است. با ما در ادامه همراه باشید.

در یک مصاحبه که توسط  Examiner و به شکل جلسه‌ی پرسش و پاسخ انجام گرفته، Massive Entertainment اذعان داشته است که کنسول های نسل بعدی تنها دلیل به وجود آمدن The Division هستند و اشاره کرده که تیم آنها بر روی نسخه‌ی مخصوص کنسول‌های نسل هفتم کار نمی‌کنند:

Tom Clancy’s The Division به صورت اختصاصی برای نسل بعد ساخته شده است. تیم ما تنها با تکیه بر قدرت کنسول‌های نسل بعدی بود که توانست قابلیت‌های حال حاضر را در بازی جای دهد. این پلتفرم‌ها آزادی‌های زیادی را برای ما به‌وجود آورد تا بتوانیم دنیایی پویا و همه‌جانبه طراحی کنیم و به ما اجازه داد تا جهانی را که در فکر داشتیم داخل بازی پیاده‌سازی نماییم. به همین دلیل است که برنامه‌ای برای عرضه‌ی بازی بر روی کنسول‌های نسل هفتم نداریم. The Division برای کنسول‌های PS4 و Xbox One و همچنین PC عرضه خواهد شد.

با انتشار این مصاحبه، اکثر شایعاتی که بعد از E3 و معرفی این بازی شکل گرفته بود، رد شدند. شایعاتی مبنی بر اینکه The Division بعدها برای کنسول های نسل هفتمی یعنی PS3 و Xbox 360 در دسترس قرار خواهد گرفت. هرچند این شایعه هنوز به طور کامل رد نشده و این احتمال می‌رود که Ubisoft بعدها نظر خود را تغییر و بازی را برای نسل هفت نیز منتشر سازد؛ اما تا آن زمان بازیبازان می توانند مطمئن باشند که The Division یک تجربه‌ی نسل بعدی خواهد بود!

هنوز تاریخ انتشار دقیقی از این عنوان در دسترس نیست اما انتظار می‌رود سازندگان به زودی آن را اعلام نمایند.

نظر شما چیست؟ آیا این بازی در لیست خرید شما قرار دارد؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید