Titanfall vs CoD: Ghosts ؛ محتوا تعیین کننده ی پادشاه جدید FPS ها خواهد بود

۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۴

Titanfall مورد انتظارترین بازی شوتر در سال 2014 است که توسط استدیوی تازه شکل گرفته ی Respawn Entertainment در حال توسعه می باشد. خب، این استدیو ممکن است جدید باشد اما ذهن خلاق پشت پرده ی آن تازه کار نیست!

 

این استدیو تشکیل شده از افرادی همچون Jason West (رئیس سابق Infinity Ward) و Vince Zampella (مدیر کل اجرائی و از بنیانگذاران Infinity Ward) است که مردان اصلیه پشت پرده ی عزیز میلیون دلاری Activision یعنی فرانچایزCall of Duty و استدیو Infinity Ward بودند. بنابراین هیچ گونه کمبودی از بابت تجربه ی توسعه ی عناوین FPS نداشته اند.

آخرین پروژه ی Infinity Ward بازی Call of Duty: Ghosts بود که برای کنسول های نسل جدید نیز منتشر گردید. با توجه به مرور تاریخ ما بین Infinity Ward و Respawn Entertainment (اخراج Jason West و Vince Zampella از Infinity Ward در سال 2010)، به نظر می رسد برای مقایسه ی آخرین پروژه های این 2 شرکت بوسیله ی اسکرین شات های In Game، زمان مناسبی باشد.

این تصاویر خود بیانگر این خواهند بود که آیا Jason و Vince میراثی از CoD به IP جدید خود Titanfall منتقل نموده اند یا خیر.

لازم به ذکر است که اسکرین شات های مربوط به هر 2 بازی، از نسخه ی Xbox One برداشت شده اند. با بررسی این تصاویر خواهیم فهمید که کدام بهتر است.

آیا Titanfall می تواند تاج پادشاهی را از سر فرانچایز CoD برداشته و خود بعنوان رهبر جدید بازار FPS ها بر تخت بنشیند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید