Titanfall یک پایان خواهد داشت

۴ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۷:۴۷

به عنوان یک بازی Multiplayer و آنلاین TitanFall ساخته ی Respawn Entertainment خیلی از عناصر بازی ها را از دل هوش های مصنوعی و NPC ها در آورده است مانند Cut Scene های داستانی و خیلی چیزهای دیگر. حالا با توجه به طراح مراحل بازی یعنی Mohammad Alavi ( افتخار ایران) این بازی یک پایان درخور بازی را تجربه خواهد کرد.

قبل از خبر بگم که این بازی یک تحول در بازی های Multiplayer است و این کار چیز جدیدی از آقای Zampalla نیست. او با بخش آنلاین سری MW از Call Of Duty قبلا هم این تحول را به وجود آورده است حالا او و تیمش که در آن زمان با هم بودند دوباره گرد هم جمع شده اند که بر صدر این تیم طراح نقشه یعنی محمد علوی را می بینیم که بارها به خاطر طراحی مراحل و نقشه های متفاوت جایزه های متفاوتی را برده است پس با یک بازی معمولی طرف نیستیم. علوی در باره ی پایان بازی می گوید:

Titanfall یک پایان خواهد داشت، اگر پایانی نداشته باشد دیگر یک داستان نمی باشد. برای هر سرباز شبه نظامی یا سرباز IMC این پایان متفاوت و از دید دیگری است. شما باید در هر دو طرف بازی کنید تا داستان را درک کنید. ما به طوری بازی را طراحی کرده ایم تا شما هر چند بار که بازی را امتحان می کنید چیزهای جدید و تازه را ببینید و حس کنید.

شما می توانید Titanfall را 11 مارس یا 20 اسفند بر روی پلتفرم های Xbox One، Xbox 360 و Microsoft Windows تجربه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید