یوبی سافت : برنامه هایی برای DLC عنوان Watch Dogs داشتیم

۳ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۰:۲۸

پیش از اینکه عنوان Watch Dogs دچار تاخیر شود، قرار بود یک DLC از این عنوان منتشر گردد که قرار بود روایتگر داستان های جدیدی از جهان بازی باشد اما با تاخیر عرضه ی این عنوان برنامه ی ساخت این DLC نیز دچار تغییر شده است.

طی مصاحبه ی آقای Dominic Guay تهیه کننده این عنوان با وبسایت OXM ، وی  در رابطه با برنامه هایی که برای این DLC داشتند اعلام کرد :

ما در حال حاضر در حال کار کردن بر روی یک DLC برای این عنوان هستیم. به نظر ما اوایل سال آینده زمان مناسبی برای ما می باشد تا این محتوای اضافی را عرضه کنیم. داستان های زیادی در دنیای Watch Dogs وجود دارد که ما قادر هستیم آن ها را بازگو کنیم و دیدگاه های مختلفی نیز وجود دارند که ما به کشف آن ها علاقه مند هستیم بنابراین به نظر من این امر یک فرصت بزرگ برای ما است. چیزی که ما اکنون در حال بررسی آن هستیم این است که چگونه می توانیم 1 ماه پس از عرضه ی بازی گیم پلی بیشتری را به آن اضافه کنیم زیرا شهری که بازی در آن جریان دارد بسیار غنی است و ما هم ایده های فراوان و سرگرم کننده ای در سر داریم که نمی توانیم همه ی آن ها را فعلا در بازی قرار دهیم. به همین دلیل ما در  حال کشف انواع مختلف گیم پلی هستیم تا دنیای بازی را توسعه دهیم.

Guay در رابطه با شخصیت مونثی که به  Aiden Pearce در طول بازی کمک می کند نیز بیان کرد :

شخصیتی که درباره ی او صحبت می کنیم Clara است. Clara Lille شخصیتی است که در طول بازی یکی از متحدان و دوستان Aiden محسوب می شود. ما داستان بازی را زیاد فاش نکرده ایم ولی نکته ی جالب این است که چگونه شخصیت های مختلف در طول بازی با هم برخورد می کنند و داستان را پیش می برند. بنابراین Clara Lille کسی است که در هک کردن بسیار خبره است و بدیهی است که این توانایی او برای Aiden مفید باشد اما او نیز دارای گذشته ی خاص خود می باشد و داستان به خصوصی دارد و این همان چیز هایی است که شما در طول بازی کشف خواهید کرد.

داستان بازی پیرامون یک حادثه ی واقعی در سال ۲۰۰۳ در آمریکا می باشد. در این سال یک هکر  به نام Reymond Kenney با انتشار یک ویروس در سیستم مدیریتی آمریکا باعث می شود که برق ۵۵ میلیون نفر قطع شود و در همین خاموشی حدود ۱۷ انسان بی گناه که مشخص نشد توسط چه کسانی کشته شده اند، به قتل برسند. این حادثه ی عظیم سبب می شود که نهاد های نظارتی برای جلوگیری از هر گونه ی حادثه یا اتفاقی سیستم نظارت بر شهر را به یک سیستم کاملا کامپیوتری به نام Central Operation System تبدیل کنند. در این میان عده ی زیادی که قصد مقابله با چنین نا عدالتی ها را داشتند توسط این سیستم سرکوب می شدند یکی از این افراد شخصیت اصلی بازی یعنی Aiden Pearce می باشد که خانواده اش در این راه صدمه ی جدی دیده اند. Aiden برای مقابله با تمامی این نابسامانی ها و نجات مردم و از همه مهم تر انتقام از کسانی که به خانواده اش صدمه زده اند دست به یک خیزش می زند، خیزشی که می تواند تمام شیکاگو را به ورطه ی نابودی بکشاند . با توجه به اینکه Aiden یک هکر با سابقه است تنها راه مقابله با این سیستم که به اختصار ctOS نامیده می شود را هک کردن این سیستم می داند.

پیش از این اعلام شده بود که این عنوان اواخر سال ۲۰۱۳ بر روی کنسول های نسل هفتم و در سال ۲۰۱۴ بر روی کنسول های نسل هشتم منتشر خواهد شد ولی طبق رویه معمول یوبی سافت، این شرکت انتشار این عنوان را به دلیل بهبود بازی به تاخیر انداخت اما در تازه ترین شماره ی مجله ی OXM اعلام شده که این عنوان در ماه مارس منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید