گیفت کارت
گیفت کارت

Capcom هر سال حداقل 100 سازنده نرم افزار اجاره می کند

۳ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۸:۳۵

شرکت Capcom با عرضه دو عنوان DmC: Devil May Cry و Lost Planet 3 و شکست آنها از لحاظ فروش سال بدی را گذراند؛ اما چندی بعد عنوان Monster Hunter 4 که تنها در کره و ژاپن و بر روی 3DS منتشر شد، فروش خوبی داشت و این امید را تقویت کرد که این شرکت بتواند کار های خود را گسترده تر کند،برای مثال به بازار موبایل برود.مدیر کل Capcom آقای Kezno Tsujimoto از برنامه این شرکت برای اجاره 100 سازنده نرم افزار خبر می دهد.Tsujimoto اعلام کرد:

من معتقدم، ما توانستیم به هدف خود یعنی فروش مناسب برسیم و به استراتژی خوبی برای این کار دست پیدا کردیم.هدف بعدی ما، استخدام هر تعداد نفری که می توانیم، خواهد بود تا بتوانیم از تمام محتویات بزرگ شرکت Capcom به خوبی استفاده کنیم.

من می خواهم ساختاری درست کنم که هر نفر در جای مناسب قرار گیرد و این به ما کمک می کند که نظرات مشتریان را بدانیم و به خواسته آن ها توجه کنیم.از همین حالا من قصد دارم حداقل 100 سازنده نرم افزار را استخدام کنم تا قدرت ما از لحاظ نرم افزاری افزایش یابد.همچنین برنامه های معینی برای آن ها تعیین کرده ام تا آن ها بتوانند به راحتی با Capcom همکاری کنند.

به نظر من مدیران مالی باید بیش از پیش به آینده نگاه کنند و به دنبال استخدام افراد بیشتری باشند تا ما بتوانیم Capcom را به اوج خود برسانیم .

Capcom قصد دارد تعداد اعضای خود را تا سال 2022 به 2500 نفر برساند. آیا این شرکت می تواند به صنعت کنسول و موبایل سازی راهی باز کند؟ آیا در این راه موفق خواهد بود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید