جزئیات و تصاویر جدیدی از بازی The Golf Club منتشر شد

۳ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۷

سالیان سال است که بازی های ورزشی در کنسول های گوناگون حضور داشته اند و باعث معرفی یا به وجود آمدن ورزش های جدید نیز شده اند. یکی از رایج ترین عناوین در سبک ورزشی، گلف می باشد که در کنسول های Xbox360 و Playstation 3 به خوبی درخشید و جای مناسب خود را پیدا کرد. به تازگی نیز استودیو HB، از ساخت و انتشار بازی The Golf Club برای کنسول های نسل بعد خبر داده است. شما می توانید با مراجعه به ادامه ی مطلب، جزئیات و تصاویر بازی ذکر شده را مشاهده فرمایید.

بنا بر اعلام استودیو HB، این بازی با دارا بودن جزئیات و امکانات فراوان در بخش آنلاین و بدون صرف کوچک ترین زمان برای Load، می تواند ارتباط خوبی با بازیبازان برقرار سازد.

مسئولین استودیو نام برده شده در این خصوص می گویند :

ما در کارنامه خود، بازی های ورزشی زیادی ساخته ایم و می توان به EA Sports Madden NFL 13 یا FIFA World Cup South Africa اشاره نمود که هر کدام دارای نام و شهرت خاص خود هستند.همان طور که گفته شد تیم ما بیشتر بر روی سبک ورزشی به خصوص فوتبال تمرکز دارد و تا به حال در سبک گلف عنوانی نساخته ایم و The Golf Club اولین تجربه ما در این سبک می باشد.

درست است که The Golf Club اولین تجربه ما در ورزش گلف آن هم برای کنسول های نسل بعد می باشد اما تیم ما با پشتیبانی های انجام شده توانست نیروی کار جدیدی استخدام کند تا گام اول با اطمینان بیشتری برداشته شود.

در The Golf Club، کلمه ای به نام Load هرگز نخواهید دید و در کوچک ترین زمان ممکن وارد بازی شده و تمام جزئیات از جمله تکسچرها به نمایش در می آیند. همچنین در بخش چند نفره ( Multiplayer ) تنها نیاز به اینترنت با پینگ متوسط دارید تا بدون منتظر شدن و گذر وقت در صفحه ی لابی، با دوستان یا سایر افراد به طور آنلاین بازی کنید.

تیم ما در زمان مناسبی نسخه اولیه این بازی را منتشر می کند تا افراد به خصوصی آن را بازی و امتحان کرده و مشکلات درون بازی را به ما انتقال بدهند و با ویرایش یا تغییر آن قسمت ضعف های موجود را از بین ببریم.

در بخش چند نفره، بازیباز می تواند به سادگی در مسابقات و تورهای جهانی شرکت کرده و با سایر گلف بازان به صورت گروهی یا یک به یک به رقابت به پردازد.

استودیو HB خطاب به طرفداران ورزش گلف گفت :

این که The Golf Club را با Tiger Woods یاد کنید،کاملا اشتباه است.ما قصد داریم فراتر از Tiger Woods ظاهر شویم و با ارائه یک بازی ورزشی مطابق با خواسته هواداران ورزش گلف، قدیمی بزرگ برای ورود به کنسول های نسل بعد بر داریم.

سابقه ی استودیو HB در بازی های ورزشی بسیار عالیست و در ساخت بازی برای کنسول های Wii و PS Vita بهترین گزینه محسوب می شود.

The Golf Club  برای PC و کنسول های Xbox One و Playstation 4 منتشر می شود و در حال حاضر سازندگان هیچ صحبتی در خصوص تاریخ انتشار بازی انجام نداده اند اما بنا بر احتمالات داده شده، در اواخر بهار 2014 شاهد این عنوان خواهیم بود.

تصاویر جدیدی از بازی نام برده شده منتشر شده که کیفیت بافت ها و محیط سرسبز موجود و نحوه ضربه زدن به توپ گلف را به نمایش می گذارد.شما کاربران عزیز می توانید در زیر این تصاویر را مشاهده کنید.

the_golf_club_01
the_golf_club_02
the_golf_club_03
the_golf_club_04

 

the_golf_club_05
the_golf_club_06
the_golf_club_07
the_golf_club_08

 

the_golf_club_09
the_golf_club_10
the_golf_club_11
the_golf_club_12

 

the_golf_club_13
the_golf_club_14
the_golf_club_15
the_golf_club_16

 

the_golf_club_17
the_golf_club_18
the_golf_club_19
the_golf_club_20
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید