تصاویری از نسخه ی نسل بعدی عنوان Tomb Raider

۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۰

همان طور که می دانید، نسخه ی Definitive Edition عنوان Tomb Raider قرار است هفته ی آینده برای کنسول های نسل بعدی عرضه شود که بهبودهایی در زمینه ی گرافیک و کیفیت بصری نسبت به نسخه ی نسل هفتمی داشته است. حال تصاویری از این نسخه از بازی منتشر شده که می توانید در ادامه مشاهده بفرمایید.

عنوان Tomb Raider: Definitive Edition برروی هر دو کنسول نسل بعدی با کیفیت 1080p و 30 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد؛ هم چنین تکنولوژی Tress FX که در نسخه ی نسل هفتمی بازی تنها روی پلتفرم PC قابل اجرا بود نیز برای دو کنسول نسل بعدی بهینه سازی شده و در نسخه ی نسل هشتمی بازی Tomb Raider شما می توانید شاهد اجرا و فعال بودن این قابلیت باشید. درست است که دو کنسول نسل هشتمی PS4 و XBOX ONE از لحاظ سخت افزاری قوی هستند، اما بسیار دشوار است که بتوانند بازی را با استفاده از تکنولوژی Tress FX به طور ثابت برروی 60 فریم بر ثانیه مانند پلتفرم PC اجرا کنند و به همین دلیل سازندگان تصمیم گرفتند برای رسیدن به هدف اصلی خود یعنی کیفیت 1080p بازی را برروی 30 فریم برثانیه تنظیم کنند تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری شود.

عنوان Tomb Raider: Definitive Edition در تاریخ 28 ژانویه مصادف با 8 بهمن ماه برای دو کنسول نسل بعدی PS4 و XBOX ONE منتشر خواهد شد و خبری از نسخه ی PC بازی نیز نخواهد بود.

در زیر می توانید تصاویری را از نسخه ی نسل هشتمی بازی مشاهده بفرمایید:

(برای مشاهده ی تصاویر در سایز اصلی برروی آن ها کلیک کنید)

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید