هنر سرعت 2 در راه است

۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۸

بازی رایانه‌ای “هنر سرعت” از تولیدات مورد حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در مرحله نخست عرضه در بازار 70 هزار نسخه آن به فروش رفته که نشانگر استقبال مخاطبان از بازی ایرانی بوده و به همین منظور نسخه دوم اثر یاد شده آماده عرضه به بازار می شود. 
به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، بازی “هنر سرعت” که در شرکت بازی سازی تصویرگران رویا ساخته شده برای دومین بار وارد بازار گیم می شود.
بازی رایانه ای”هنر سرعت” یک بازی اتومبیل رانی و مسابقه ای بوده که از کیفیت مناسبی در بخش های گرافیک و گیم پلی برخوردار است.
در این بازی 10 خودرو با 40 اسپرت مختلف ساخته شده است. خودروهای پیکان، پراید، پژو 405 ، پروتون، ال 90، سمند، مگان، زانتیا، تویوتا کمری و مورانو در این بازی وجود دارد. محیط های متنوعی که با الهام گیری از طبیعت ایران ساخته شده و فضای کاملا بومی را به بازی داده است .
ویژگی اصلی این بازی تاکید روی هنر رانندگی بوده که عنوان بازی نیز به این مساله اشاره می کند. در هنر سرعت، رتبه و کیفیت رانندگی بازیکن، هر کدام امتیاز مخصوص به خود را داراست و علاوه بر برنده شدن در بازی بایستی در پیچ ها از دریفت استفاده کرده و در طول بازی هم رکورد مناسبی از سرعت را داشته باشد .

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید