گیفت کارت
گیفت کارت

هر چیزی که از EverQuest Next می‌دانیم

۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۴۹

EverQuest Next یک بازی Multiplayer Online Role Playing Game یا همان MMORPG است که به دست Sony Online Entertainment درحال ساخت است و برای PC و PS4 عرضه می‌شود. شما در این مطلب می‎توانید تمامی اطلاعات منتشر شده از بازی را مشاهده کنید.

این بازی عنوان بعدی از سری EverQuest  می‌باشد و یک بازی آنلاین ماجراجویی به حساب می‌آید، این بازی از نسل بازی های موفقی همچون EverQuest EverQuest Online Adventures و EverQuest II می‌باشد. این بازی در سال 2014 منتشر می‌شود و دارای انواع و گونه های مختلفی از کاراکتر هاست که این در مورد نژادشان نیز صدق می‌کند. Rich Waters در سال 2009 از این بازی رونمایی کرد و برای مدت زیادی خبری از آن نبود. البته به صورت رسمی تا PAX East 2013 معرفی نشده بود.

داستان بازی هنوز مشخص نشده است ولی Jeff Butler کارگردان هنری بازی گفته است که منتظر نوستالژی های قوی ای در داستان این نسخه باشید. در گیم پلی بازی مانند تمامی بازی های RPG شما باید با استفاده از قدرت ها و توانایی های خاص خود به مبارزه با دشمنان بپردازید. و اما نژاد های بازی:

Kerran – آن ها موجوداتی پرخاشگر هستند ولی فرهنگ آن ها از زمانی که Elve های Norrath به Shadaline رسیدند عوض شده است، آن ها این موجودات را متمدن کردند ولی هنوز قبایلی از این نژاد از این امر سر باز می‌زنند.

Dark Elves – آن ها جنگجویان مخوف Elve ها هستند.

Ogre – هنوز اطلاعاتی از آن ها منتشر نشده است ولی آن ها تفاوت زیادی با نسخه های قبلی کرده اند.

همچنین انسان ها و Dwarve ها در بازی یافت می‌شوند. نظر شما درباره‌ی این بازی چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید