GTA V برای PC توسط آمازون فرانسه و آلمان لیست شد

2 بهمن 1392 - 14:28

هنوز گمانه زنی های بسیاری درباره ی عرضه ی عنوان GTA V بر روی PC وجود دارد و هر روز شایعات جدید منتشر می شود که حاکی از این است که این بازی بر روی PC منتشر خواهد شد.

حال به تازگی سایت آمازون فرانسه و آلمان این عنوان را بر روی PC لیست کرده اند و این امر احتمال عرضه ای این عنوان بر روی PC را افزایش می دهد. بدون شک GTA V یکی از بزرگ ترین عناوین دنیای بازی های رایانه ای می باشد.عنوانی که از همان زمان معرفی سیل عظیمی از شایعات و اتفاقات را به همراه خود داشت که مهم ترین آن ها عرضه نشدن این عنوان بر روی PC می باشد، امری که خشم طرفداران این سری را سبب شد. به هر حال Rockstar اینبار چیزی فراتر از سبک جهان آزاد ارایه داده است. داستان بازی حول سه شخصیت قابل بازی به نام های Michael ،Franklin ،Trevor را روایت می کند که هر کدام پیشینه ی مربوط به خود را دارند ولی به هر دلیلی با هم جمع می شوند تا دست به سرقت های بزرگ بزنند. گیم پلی بازی در شهر دوست داشتنی لوس سانتوس روایت می شود جایی که به شهر جرم و جنایت معروف است.

همانطور که می دانید نوآوری در سبک جهان آزاد آسان نیست ولی Rockstar می داند چگونه این کار را انجام دهد که مهم ترین آن ها سه شخصیت قابل بازی در طول گیم پلی و امکان سوئیچ کردن ان ها بدون کمترین لودینگ است. هر شخصیت به طور مستقل زندگی خود را دنبال می کند و البته امروری که به شخصیت های دیگر مربوط است اگر تغییراتی در ان صورت گیرد در مسیر زندگی شخصیت های دیگر تغییر ایجاد می کند . GTA V بدون شک بزرگترین عنوان این سری است که بار دیگر توانست همگان را حیرت زده کند.

در زیر می توایند تصویر مربوط به این عنوان را مشاهده کنید :

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید