بازی های دیجیتالی Ps4 در Uk با قیمت 63 پوند به فروش می روند

۵ آذر ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۳

کنسول PlayStation 4 این هفته سرانجام در Uk نیز منتشر خواهد شد و از همین لحظه نیز PlayStation Store برای خرید بازی ها شروع به کار کرده است.اما نسخه های دیجیتالی برخی بازی ها در این منطقه 63 پوند می باشد و از کنسول Xbox One کمی بالاتر می باشد.

گفته شده است که بازی های کمپانی EA که در فروشگاه از 5 بازی برخوردار می باشد از همه ی بازی ها گران تر می باشد و هرکدام از آنها با قیمت 62.99 پوند به فروش می روند.بازی های کمپانی EA در این شبکه شامل عناوین FIFA 14, Battlefield 4, NBA Live 14, Need for Speed: Rivals و Madden NFL 25 می باشد.

عناوین Assassin’s Creed 4 و Just Dance 2014 نیز در این شبکه با قیمت 58 پوند به فروش می روند.عنوان Call of Duty: Ghosts ساخته ی اینفینیتی وارد نیز با قیمت 54.99 پوند و دو عنوان AAA و فرست پارتی استودیوهای سونی یعنی Killzone Shadow Fall و Knack نیز با قیمت 52.99 پوند به فروش می روند.

بازی های کمپانی EA بر روی کنسول Xbox One با 8 پوند اختلاف قیمت نسبت به Ps4 و بازی های یوبیسافت نیز با اختلاف 3 پوند در این منطقه به صورت دیجیتالی فروخته می شوند.

وبسایت Eurogamer گفته است که دو کمپانی مایکروسافت و سونی هیچ دخالتی در قیمت بازی های استودیوهای third-party  ندارند و خود آنها قیمت بازی های خود را تعیین می کنند.

حال وبسایت Eurogamer به این کمپانی ها ایمیلی را ارسال کرده است تا متوجه این تفاوت قیمت ها بر روی این دو کنسول بشود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید