دسامبر امسال Assassin’s Creed: Pirates را تجربه کنید!

۵ آذر ۱۳۹۲ - ۱۷:۵۶

مطابق بسیاری دیگر از IP های بزرگ، Assassin’s Creed هم راه خود را به سوی تلفن های هوشمند هموار تر کرده و مقرر است تا نسخه جدیدی از این سری در انحصار اسمارت فون ها با نام Pirates منتشر شود. بنابر گفته های یوبی سافت، Assassin’s Creed: Pirates در روز پنجم ماه دسامبر 2013 (به شمسی: 14 آذر 92) برای سیستم عامل های iOS و Android منتشر خواهد شد. همچنین قیمت این اسپین آف 2.99 پوند اعلام شده است. در این بازی شما در نقش کاپیتان Alonzo Batilla ایفای نقش خواهید کرد و می توانید با آپگرید کردن کشتی های تان و جذب خدمه بیشتر، به نبرد های دریایی بپردازید. روند گیم پلی بازی هم متمرکز بر نبرد های real times میان کشتی ها است. محیط بازی وسعت قابل توجهی دارد و شما می توانید در محوطه ی کارائیب به ماجراجویی های تان ادامه دهید.

علیرغم این که داستان بازی ارتباط مستقیمی با وقایع داستانی Assassin’s Creed IV Black Flag ندارد، اما دو تن از مهم ترین شخصیت های این بازی یعنی Blackbeard و Benjamin hornigold در AC Pirates حضور خواهند داشت.

لازم به ذکر است که این بازی با بهره گیری از موتور گرافیکی جدید یوبی سافت که برای اسمارت فون ها طراحی شده، ساخته شده است و ضمن ارائه ی یک گرافیک پر زرق و برق، امکان تغییرات آب و هوایی متنوع را به بازی می دهد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید