برخی از نمرات عنوان Fighter Within انحصاری Xbox One منتشر شد

۵ آذر ۱۳۹۲ - ۱۷:۵۱

باز هم Fighter Within و نمرات نا امید کننده اش که روز به روز در حال افزایش می باشد.این بازی در زمان لانچ Xbox One عرضه شد و مشخصا با این نمراتی که تا به حال از این بازی منتشر شده یک شکست بزرگ برای این بازی اختصاصی کینکت در راه است.

پس از آنکه وبسایت IGN به این بازی نمره ی 2،7 از 10 و مجله ی هاردکور گیمر به این عنوان نمره ی 3 از 10 را داد حال نوبت به سه وبسایت دیگر می رسد که نمرات خود را به این عنوان بدهند.

وبسایت Games Radar این عنوان را نقد کرده است و به آن نمره ی 4 از 10 را داده است و در نقد خود نیز گفته است که نحوه ی مبارزات افتضاح است و این عنوان یکی از بدترین عناوین لانچ می باشد.

پس از آن وبسایت Canadian Online Gamers نقد این عنوان را انجام داده است و به این عنوان نمره ی 2 از 10 را داده است و در نقد خود نیز گفته است که این بازی دلیلی می باشد که مایکروسافت باید خیلی وقت پیش کینکت را رها می کرد.گفته شده است تنها خوبی ای که این بازی دارد این می باشد که شما می توانید مقداری کالری را بسوزانید اما به شدت پیشنهاد شده که این بازی را تهیه و خریداری نکنید!

در آخر نوبت به وبسایت Game Revolution می رسد که این عنوان را نقد کرده است و به آن نمره ی 2 از 10 را داده است و با توپی پر گفته است که به هیچ وجه این بازی را انجام ندهید و پول خود را برای خرید آن خرج نکنید.گفته شده است که این بازی برای کسانی ساخته شده که می خواهند تنها یک بازی را برای تکنولوژی اجباری در اختیار داشته باشند.

IGN/2.7
این بازی با توجه به این نقدها تا به اینجا توانسته متای بسیار ضعیف 29 را کسب کند.
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید