ژاپن فئودال ممکن است مقصد بعدی سری Assassin´s Creed باشد

۱ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۵

پس از عرضه ی موفقیت آمیز عنوان Assassin´s Creed 4 : Black Flag که با واکنش های بسیار خوبی مواجه شد، حال یوبی سافت از مکان های احتمالی که ممکن است سری Assassin´s Creed در آن ها دنبال شود سخن گفته است.

طبق اعلام های رسمی یوبی سافت در حال حاضر سه نسخه از سری Assassin´s Creed در حال ساخت است که دو نسخه ی آن در سال 2014 عرضه خواهد شد ولی هنوز اطلاعاتی از آن ها منتشر نشده است. به تازگی مدیر خلاق این بازی آقای Jean Guesdon اعلام کرده است که دوران فئودالی ژاپن مکان بسیار مناسبی برای نسخه های بعدی این سری می باشد و اظهار داشته که ورود به مناطق جدید با اتمسفر متفاوت آن ها قطعا جذاب خواهد بود. دوران فئودالی ژاپن از قرن 12 تا 17 میلادی ادامه داشت و در آن دوران حاکمان مناطق و فرماندهان نظامی قدرت اصلی را داشتند و به آن ها فئودال گفته می شد و مردم عادی همگی برای آن ها کار می کردند. در این دوره امپراتور تنها یک مقام ظاهری بود و عملا قدرت کشور در دست فئودال ها قرار داشت. با توجه به این توضیحات دوران فئودال می تواند محیط مناسبی برای سری Assassin´s Creed باشد زیرا هم شرایط اجتماعی و سیاسی آن زمان مطابق با داستان این سری می باشد و به علاوه این دوران در واقع عصر نینجا ها می باشد و حال اگر در نقش یک Assassin نینجا قرار بگیرید قطعا جذاب خواهد بود.

پیش از این عده ی کثیری اعتقاد داشتند که Assassin´s Creed V به احتمال قوی در مصر باستان و دوران فراعنه اتفاق خواهد افتاد زیرا آن دوران به بهترین شکل می تواند هیجان این سری را افزایش دهد. مدتی پیش نیز تصویری مرموز از پروژه بعدی یوبی سافت منتشر شده بود که فضایی همچون دوران مصر باستان داشت و بسیاری عقیده داشتند مربوط به نسخه ی بعدی سری Prince of Persia می باشد اما  اگر در عنوان Black Flag رایانه های آبسترگو را هک کنید در یکی از این اطلاعات، تصویر شخصیت همین تصویر را، در کنار اهرام مصر مشاهده خواهید کرد. حتی تیزری نیز از این عنوان که با نام Assassin’s Creed 5 : Osiris  شناخته می شود، در سطح فضای مجازی منتشرشد. در زیر می توانید تصویر مورد نظر را مشاهده کنید که قسمت بالای آن مربوط به پروژه موسوم به Osiris و قسمت پایین آن، تصویر موجود در یکی از پرونده های شرکت آبسترگو است :

همچنین در یکی از پرونده های مرموز دیگر این شرکت می توان به اطلاعاتی اشاره کرد که از حضور Assassin ها طی قرون مختلف و در مکان های مختلف سخن می گوید که نکته ی جالب این است که  ژاپن و مصر نیز در بین این اطلاعات حضور دارند :

قرن 13 : شمال آفریقا ، مصر

قرن 15 : دوران دیکتاتوری Shogun Ashikaga ، ژاپن

قرن 18 : انقلاب فرانسه

قرن 19 : جنگ های ناپلئونی

تصویر این اطلاعات را نیز می  توانید در زیر مشاهده کنید :

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا ژاپن فئودال و نینجا ها مکان مناسبی برای نسخه ی بعدی سری Assassin´s Creed  می باشند؟ نظر شما در رابطه با مصر و فراعنه چیست؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید