Xbox One بیش از 75 طرح برای کنسول و بیش از 200 طرح برای کنترلر خود بوده است

۳۰ دی ۱۳۹۲ - ۲۱:۳۸

Carl Ledbetter طراح کنسول Xbox One گفت که بیش از 70 طرح برای کنسول نسل بعد Microsoft، بیش از 200 طرح برای کنترلر و همچنین 100 طرح برای کینکت داشته است.به تازگی طرح های آقای Ledbetter توسط  Microsoft منتشر شده است.همچنین مدیر طراح این شرکت اعلام کرد که این طرح ها از سال 2010 آغاز شدند.همچنین یادآور شد که این کار جرات بسیاری می طلبید.

این کار مانند حل معمای پیچیده ای بود.از طرفی ما می بایست علاقه بازیکنان هاردکور را جلب می کردیم و از طرفی دیگر علاقه طرفداران معمولی را.همچنین ما می خواستیم این  کنسول برای مردم تازگی داشته باشد.می پرسید چگونه این کار را انجام دادید؟خب باید بگویم چالش بسیار بزرگی بود!

همچنین Ledbetter بر روی طرح های سه بعدی کار کردند تا طرح های خود را به نمایش بگذارند.

ما می خواستیم مرز ها را پشت سر بگذاریم و شهرت خود را به خطر بیاندازیم تا بتوانیم کنسولی کامل ارائه دهیم.علت خطرناک بودن این کار این بود که مردم واقعا به Xbox اهمیت می دهند و نمی خواستند که این کنسول مشکلی داشته باشد.

ما می خواستم تمام خواسته های طرفداران را برآورده کنیم و همه چیز را بسیار بزرگ و قوی ارائه دهیم.

همچنین او توضیح داد که تیم او تمام زیر و بم کنسول را طراحی کردند تا بالاخره Xbox One ساخته شد.همچنین در رابطه با کنترلر گفت:

هیچ زمان از ما خواسته نشد که کنترلر را بهینه تر کنیم زیرا مردم از این می ترسیدند که اگر نتوانیم بهترش کنیم آن را خراب کنیم اما در آخر ما با 40 کار و طرح جدید کنترلر را بهینه سازی کردیم.

ما بیش از 1000 نفر را برای تست کنترلر در اختیار داشتیم تا مطمئن شویم که همه چیز سر جای خود است، تا مطمئن شویم این کنترلر از کنترلر قبلی بهتر است و تا مطمئن شویم طرفداران از ما راضی هستند.

آیا شما با این کنترلر جدید راحت هستید؟نظرات و احساسات خود را با ما در میان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید