Chris Roberts: کنسول سونی برای بازی کردن بهتر است

۲۹ دی ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۰

Chris Roberts کارگردان بازی AAA جدید با نام Star Citizen است که حالا تصمیم گرفته دو کنسول Xbox One و PS4 را ارزیابی کند. او در تقدیر از کنسول سونی گقته است: PS4 ماشین بهتری برای بازی کردن است.

Roberts برای بازی جدید خود 35 میلیون دلار بودجه داشته است و یکی از وظایف او بررسی کنسول ها بوده تا بازی خود را به نحو احسنت بسازد. حالا او در مصاحبه‌ای با سایت GamingBolt نظر شخصی اش را درباره‌ی کنسول های نسل بعدی گفته است.

من از پیشرفت های کنسول های Xbox One و PS4 بیشتر از پیشرفت های نسل های قبل راضی هستم. به نحوی آن ها مانند یک PC هستند که کار را برای PC بازها بهتر می‌کند. بازی های ساخته شده برای نسل بعد هم مانند یک بازی PC است و بازی هایی بر روی آن قرار دارند که از تکنولوژی بالایی بر خوردارند البته PC برای 7 سال است این فن آوری را دارند.

اما من فکر می‌کنم که این خوب است، قدرتمند ترین وسیله برای بازی کردن نیست ولی از لحاظ مالی بسیار به صرفه تراست مخصوصا این که کنسول های جدید سونی و مایکروسافت خیلی ارزان ارائه شده اند، به هرحال من از این نسل نسبت به نسل های قبلی راضی تر هستم. به نظر من Xbox One بیشتر یک تلویزیون است تا یک کنسول برای بازی ولی Play Station 4 یک کنسول مخصوص بازی کردن است.

آیا شما هم با آقای Roberts هم عقیده اید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید