David Cage: قدرت PS4 تیم ما را شگفت زده کرد

۶ آذر ۱۳۹۲ - ۲۱:۰۱

Jeuxvideo وب سایت فرانسوی یک مصاحبه ویدئویی با David Cage موسس استدیو Quantic Dream داشته است. Cage در این مصاحبه به تمجید PS4 پرداخته است.

David Cage در تمجید قدرت شگفت انگیز کنسول این طور بیان کرد:”

ما کمی بیشتر از یک سال است که در Quantic Dream برروی Playstation 4 در حال کار کردن هستیم، راستش این کنسول ما را شگفت زده کرده است. ما می دانستیم که این کنسول بسیار قوی تر از  Playstation 3 است, و ما می توانیم کارهایی را که قبلا غیرممکن بوده را انجام بدهیم.

اما این کنسول در اولین کار ما برروی آن یعنی دمو Dark Sorcerer با سرعت زیادی کار خود را انجام داد و به ما کیفیتی را داد که انتظار آن را نداشتیم. آن هم یک تصویر کاملا HD واقعی بود. این تصویر دارای anti-aliasing بود این تصویر واقعا کامل بود یک تصویر ثابت که همه جای آن پر از polygon و چند ضعلی بود، کیفیت رندر این تصویر واعقا غیر منتظره و غیر ممکن بود من فکر می‌کنم ما هنوز در اوایل مراحل ساخت هستیم.

من فکر می‌کنم مردم با دیدن کیفیت این کنسول شگفت زده شوند وآنان می‌خواهند ببینند این کنسول چقدر بیشتر از  Playstation 3 پیشرفت داشته است. یکی از بزرگترین تفاوت‌های بین  Playstation 3 و Playstation 4 این است که Playstation 3 از نظر قابلیت‌های و دسترسی‌ها برای برنامه نویسان بسیار خشک بود. این معماری غیر معمول بود و بعد از مدت زمانی توسعه دهندگان قادر بودند از تمام قدرت کنسول استفاده کنند.”

Beyond: Two Souls در ماه اکتبر برای PlayStation 3 منتشر شد، قبل از اینکه پروژه بعدی Cage به دست ماه برسد فکر می‌کنیم E3 2014 بهترین مکان برای نمایش آن باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید