Mass Effect 3: Vindication یک کتاب 539 صفحه‌ای برای کامل کردن داستان Mass Effect 3

۲۸ دی ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۷

Gerry Pugliese کتابی ساخته است که فقط برای درست کردن داستان Mass Effect 3 درست شده است. با این کتاب شما به پایانی جدید، داستانی جدید، دشمنان و کاراکترهای جدید، نیروها و تصاویر مفهومی جدید، cut-scene ها و مأموریت های جدید و DLC های جدیدی دست خواهید یافت و می توان اینگونه فهمید: این کتاب یک کتاب نیست.

همانطوری که Gerry Pugliese می گوید:

Mass Effect 3: Vindication یک بازی نیست در اصل کار سختی است که بگوییم چیست. برای راحتی خودتان می توانید به آن کتاب بگویید ولی این کار بیشتر از این چیزهاست. این کتاب بر اثر آنالیز هایی چندساله به وجود آمده است و دارای دیالوگ ها و تصویر هایی جدید است تا طرفداران سری Mass Effect لذت یک پایان خوب را ببرند.

این یک DLC نیست بلکه کاری از یک هوادار است تا کار نیمه تمام BioWare را تمام کند.

ME3V از کلاس کاراکتر جدیدی به نام دانشمند(the Savant) بهره مند است که نتیجه‌ی پروژه‌ی Lazarus از Shepard است و ژن این کلاس کاراکتر دست کاری شده است. در اصل آن ها نوعی از انرژی هستند که می توانند از هر زرهی و سپری عبور کنند و آن ها قابلیت نابودی همچیز در دنیای Mass Effect را دارند.

Reaper Destroyer ها که یکی از چهار دشمن جدید ما هستند، جنگجویانی ازعهدعتیق هستند که توسط دو توپ مسلح شده‌اند. Cerberu ها سربازهای جدیدی بر اثر تغییرات زیستی به دست می آورند به نام Cerberus Arbiter ها، البته اگر Shepard  در نسخه‌ی دوم بازی Illusive Man  را تسلیم کند این اتفاق می‌افتد.

geth ها هم فن آوری مرگ آوری را به دست می‌آورند و سربازانی با نام Geth Sentinel به وجود می‌آورند البته این به شرطی است که Shepard اشتباهاتش را در ME2 درست کند. و دشمنان آخر ما هم Reaper Seeker هستند که  Shepard را برای سرگزمی دنبال می‌‍کنند!؟!؟!

Pugliese با به وجود آوردن این انتخاب ها توانسته است پایان های متفاوتی برای بازی رقم بزند.

اگر شما هم به این کتاب علاقه پیدا کرده اید آن را از اینجا دانلود کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید