Focus Home Interactive بازی جدیدی را به نام Etherium معرفی کرد

۲۸ دی ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۵

Etherium اسم یک بازی RTS یا همان Real Time Strategy است از Tindalos Interactive که سازنده‌ی Stellar Impact بوده است. گفته شده است که این بازی در حال به وجود آوردن تحول بزرگی در سبک RTS است.

در بازی سه امپراطوری وجود دارد که شما با بازی کردن برای هر کدام از آن ها به منابع مختلفی دسترسی خواهید داشت و هر قلمرو قدرت های خود را دارد. هر قلمرو مشخصات، قدرت ها، ضعف ها، تکنولوژی ها و قدرت های ویژه‌ی مختص به خودش را خواهد داشت. مانند قدرت کنترل آب و هوا، داشتن جاسوس های قوی و علم غیب. هر کدام از این امپراطوری ها هم نحوه‌ی جنگ  مختص به خودش را داردو البته ماشینهای مخوف خود را به همراه دارد مانند ربات های عنکبوتی که در عکس پایین می‌بینید.

در بازی 7 سیاره وجو دارد که هر کدام اقلیم مختص به خود را دارند و شما می توانید از شرایط آب و هوایی به نفع خود استفاده کنید مثلا دشمن را مجبور کنید از روی رودخانه‌ای یخ زده عبور کند یا این که آنها را درون یک توفان شن بکشید و به آن ها حمله کنید.

قسمت داستانی بازی چیزی را به شما اجبار نمی‌کند و می توانید هر جور که می‌خواهید در نبرد ها شرکت کنید و قسمت Multiplayer این بازی هم از 4 بازیکن پشتیبانی می کند تا در این دنیا به جنگ هم بپردازند و هر کدام مناطقی را تصرف کنند.

به نظر شما این بازی می تواند در سبک RTS تغییر بزرگی به وجود بیاورد؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید