باکس آرت نسخه های نسل هشتمی Metal Gear Solid V : Ground Zeroes منتشر شد

۲۸ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۹

یکی از مورد انتظارترین بازی های سال 2014 بدون شک ساخته ی جدید استاد هیدو کوجیما یعنی Metal Gear Solid V : Ground Zeroes می باشد که در آن بار دیگر شاهد حضور Snake هستیم. حال به تازگی باکس آرت نسخه های PS4 و Xbox One این عنوان منتشر شده است که تفاوت چندانی با باکس آرت نسخه های نسل هفتمی ندارد و تنها تصویر Snake بر روی آن دیده می شود.

Ground Zeroes در سال ۱۹۷۵ آغاز می شود، جایی که سازمانی با نام اختصاری MSF به سلاح های هسته ای دست یافته است و سایر قدرت های جهان نمی توانند دست روی دست بگذارند و استراحت کنند و به همین دلیل بازرسی این سلاح ها را به پایگاه مادر ( Mother Base ) محول می کنند. به هر حال و قبل از بازرسی، اسنیک در می یابد که Paz که برای آخرین بار در نسخه ی Peace Walker دیده شد، زنده است و در یکی از پایگاه نیروی دریایی آمریکا در کوبا نگهداری می شود. Chico تلاش می کند تا او را نجات دهد ولی موفق نمی شود و باعث می گردد تا بار دیگر اسنیک پوتین هایش را به پا کند تا آن ها را نجات دهد.

Metal Gear Solid V : Ground Zeroes در ۱۱ مارس ۲۰۱۴ ( ۲۰ اسفند ۹۲ ) برای Xbox 360 ، Xbox One ، PS4 و PS3 منتشر خواهد شد و مدتی بعد نیز برای PC عرضه خواهد گردید.

Metal Gear Solid V : Ground Zeroes PS4 Box Art

Metal Gear Solid V : Ground Zeroes Xbox One Box Art

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید