عنوان انحصاری PC از EA Games ؛ BlackSpace

۴ اسفند ۱۳۹۰ - ۲۳:۱۵

استودیو Pixel Foundry  که در ماه ژانویه 2012 توسط چندتن از اعضای EA Sports  ازجمله آقایان Volga Aksoy  و Jerry Phaneuf  از افراد با سابقه ی EA  ، تاسیس شده است در حال کار برروی بازی استراتژیک همزمان (RealTime Strategic)  به نام BlackSpace  انحصارا برای PC  هستند.

همانطور که گفته شد این استودیو در ماه ژانویه توسط افراد با تجربه ی گروه EA Sports  که بر روی بیش از 10 بازی AAA  در این شرکت مانند NASCAR ,Tiger Woods و Madden  کار کرده اند تشکیل شده است. ولی این بار آنها مسیری متفاوت را انتخاب کرده اند و حالا تصمیم به ساخت بازی استراتژیک به نام BlackSpace  تحت نظارت EA games  دارند.

داستان و به طور کل مکانیزم بازی بر مبنای سفر در فضا و پیدا کردن منابع انرژی برای بقا و زندگی برای شما و گروهتان است و در کنار اکتشاف باید به مبارزه با دشمنان خود که سعی در مغلوب و غارت کردن شما را دارند بپردازید.سبک بازی همانطور که گفته شد استراتژیک همزمان یا همان RTS  را دارد که جای بسی خوشحالی است که در دوران نایاب بودن این سبک ، یک چنین بازی در حال ساخت است.

طبق گفته ی مسئولین استودیو سازنده،انها در حال ساخت بازیی هستند که بیشترین آزادی را به بازیکن القا کند و حس پیشرفت در یک جامعه ی درگیر و متشنج را به بازیکن بدهند.

برای اطلاع از آخرین اخبار بازی و اطلاعات بیشتر میتوانید به وب سایت استودیو Pixelfoundrygames مراجعه کنید.

0
0
PC
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید