گیفت کارت
گیفت کارت

تصاویر جدیدی از عنوان Thief منتشر شد

۲۵ دی ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۴

به تازگی Square Enix چند اسکرین شات جدید از عنوان آینده ی خود یعنی Thief منتشر کرده است که صحنه هایی از مراحل بازی و درگیری های موجود در آن را به تصویر می کشد.

بازی Thief توسط شرکت Eidos Montreal ( سازندگان بازی  Deus Ex: Human Revolution ) ساخته می شود و Square Enix هم ناشر آن می باشد. این بازی چهارمین نسخه از سری بازی های  Thief می باشد که برای سه پلتفرم اصلی نسل بعد یعنی Xbox One ، PS4 و Microsoft Windows عرضه می شود. این بازی در ابتدا در سال ۲۰۰۹ با نام Thief 4 معرفی شد، اما در مارس ۲۰۱۳ به طور رسمی در مجله ی Game Informer معرفی و به عنوان یک ریبوت بر سری بازی های Thief اعلام شد.

بازی در یک محیط باز و استیم پانک اتفاق می افتد. Garrett، شخصیت اصلی بازی که یک دزد مشهور است، بعد از مدتی طولانی دور از وطن خود زندگی کردن بالاخره به شهر خود یعنی ’ The City ‘ باز می گردد. بازگشت Garrett همزمان با حکومت مستبد شخصی به نام ”بارون ( Baron ) ” رقم می خورد. همچنین در دوران حکومت این مرد بد ذات نوعی طاعون در شهر پخش می شود که مردم عادی و رعیت شهر گرفتار آن می شود. Garrett که در دزدی چیره دست می باشد ، تصمیم می گیرد که به مقابله با حکومت برود و مردم بیگناه را نجات دهد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید