5 دلار به استیم بپردازید، 10 بازی خریداری کنید

۲۵ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۲

The Brutal Bundle یک بسته با 10 بازی می باشد که تنها با پرداخت 5 دلار به استیم می توانید از 10 بازی آن لذت ببرید. این بسته که واقعا وسوسه انگیز می باشد دارای بازی های فایتینگ فضایی، بازی های پازل Curve و … می باشد که در ادامه می توانید اطلاعات کامل را بخوانید.

این بسته دارای بازی Topico4 همراه با بازی های فکری و پلتفرمی Curve Studio می باشد که بازی های این استدیو همه را وجد آورده است. همچنین این بسته بازی های مبارزه ای هم در خود گنجانده است. برخی از این بازی ها مثل Iron Sky که در کابین کاپیتان سفینه فضایی با موجودات عیجب مبارزه می کنید. Steel Storm: Complete Edition که یک بازی مبارزه ای حرفه ای می باشد. Port Royal 3 که مبارزه در دریای کارائیب می باشد. در این بازی باید با دزدان دریایی در قرن 17 مبارزه کنید.  و Naval Warfare که یک بازی مدرن می باشد. در این بسته King’s Bounty: Legions True Tactician Ultimate Pack و Earth 2150 Trilogy که بازی های استراتژیک هستند نیز، گنجانده شده است. البته بازی Day One: Garry’s Incident نیز می باشد که باید در یک جنگل شگفت انگیز باید ماموریت ها را انجام دهید. همچنین بازی های دیگر که واقعا جالب می باشد و باید آنها را تجربه کرد.

فروش این بازی تنها تا 29 روز دیگر است، پس منتظر نمانید و همین الآن تنها با پرداخت 5 دلار، این بازی های جذاب را تجربه کنید!

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید