تاریخ انتشار اپیزود دوم The Wolf Among Us مشخص شد

۲۵ دی ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۳

استدیو بازیسازی Telltale Games در ماه اکتبر، اپیزود اول بازی The Wolf Among Us را منتشر کرد. به تازگی هم این استدیو تاریخ انتشار اپیزود دوم این بازی را مشخص کرده است.

Kevin Burner، رئیس استدیو Telltale Games در یکی از پست های خود، تاریخ انتشار اپیزود دوم این بازی را اعلام کرد. آقای Burner در پست خود نوشت که اپیزود دوم این بازی، در هفته اول فوریه منتشر خواهد شد، بدون هیچ تاخیری. همچنین نوشت که بقیه اپیزود ها نیز، تاخیری نخواهند داشت.

آقای Burner نوشت:

این یک مبارزه سخت می باشد که ما بخواهیم اپیزود های این بازی را، بدون تاخیر، بدون مشکل و … منتشر کنیم. همچنین شرکای ما ( سونی، مایکروسافت، اپل، استیم) منتظر هستند که ما زودتر بازی را به آنها ارائه بدهیم تا در زمان معینی منتشر کنند.  برای هماهنگ سازی، ما باید با برنامه جلو برویم تا بتوانیم به طور دقیق تاریخ انتشار را اعلام کنیم. باید بگویم این اپیزود واقعا خوب کار شده است و حتما باید تجربه کنید { همچنین بقیه اپیزود ها}

در ادامه نوشت:

ما بسیار نگران تاخیر در عرضه اپیزود ها هستیم! این یک رقابت سخت با دیگر استیدو ها می باشد زیرا آنها از این فرصت ها، بر علیه ما استفاده می کنند. من نمی خواهم وارد جزئیات شوم امّا ممکن است در فصل ها و اپیزود های بعدی با مشکلاتی رو به رو شویم.

داستان این بازی بر اساس کمیک های آقای Bill Willingham می باشد. داستان بازی در سال 1980 در شهر Fable Town اتفاق می افتد که مردم شهر به نظر عادی می آیند ولی در ظاهر بدین گونه است. در این شهر Fable ها برخی اوقات با هم دعوا می کنند که ممکن است شهر را به نابودی بکشند. برای همین Bigby Wolf مامور شده است تا از این درگیری ها جلو گیری کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید