اضافه شدن مولتی پلیر به بازی ایرانی سرعت کوچک

۲۴ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۶

تیم کارخانه رویایی از تابستان امسال در حال ساختن بازی ای در سبک ریسینگ دوبعدی با ایده ای بسیار جالب به نام سرعت کوچک است، که قرار است تمام کاراکتر های بازیهای ایرانی در آن حضور یابند!

این بازی با تمی فان و فانتزی برای رایانه های شخصی و گوشی های هوشمند منتشر می شود و شامل مراحل و فضاهای متنوع و جذاب همراه با گرافیکی چشم نواز است که توسط افراد حرفه ای و مجرب تیم طراحی شده و پتانسیل بالایی برای رقابت با عناوین خارجی دارد؛ همچنین تیم گرافیکی بازی برای کاراکترهای ایرانی حاضر در بازی مسیرهایی ویژه و مربوط به همان کاراکتر طراحی کرده اند.

گیم پلی بازی با وجود آیتم های مبارزه و محیطی، سوخت نیتروژن و بکارگیری سلاح های متعدد و فان بسیار متنوع ساخته شده و موسیقی بکار رفته در بازی هم با توجه به سبک بازی هیجانی و فان طراحی شده اند.

اما داستان بازی مربوط به مسابقاتی است که توسط فردی ناشناس برپا شده و کاراکتر های بازیهای ایرانی و چندی از کاراکترهای بازیهای خارجی در آن به رقابت میپردازند و سعی دارند پرده از سر این مسابقات بردارند.

شایان ذکر است امروز نیز خبر مبنی بر قابلیت مولتی پلیر و آنلاین برای این بازی به دستمان رسید و باعث چند برابر شدن جذابیت این بازی گردیده .

همچنین تیم کارخانه ی رویا تصمیم دارد پس از ساخت این بازی به سراغ سبکی مشابه ولی با گیم پلی مبارزه ای با نام Small Combat برود که در آن کاراکترها با هم به مبارزه میپردازند.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید