بخش Co – Op در Alien : Isolation وجود ندارد

۲۰ دی ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۳

به تازگی عنوان جدید سری Alien به نام  Isolation معرفی شده است که قرار است برای نسل هشتم کنسول ها عرضه شود . به تازگی سازندگان این عنوان اعلام کرده اند که این نسخه دارای بخش Co – Op نمی باشد .

Jon McKellan یکی از اعضای تیم سازنده درباره ی این تصمیم گفته اند :

بخش Co – Op یک تجربه ی مناسب برای بازیکن است . ما در مورد آن فکر کردیم و ما هرگز دوست نداشتیم تا آن را حذف کنیم اما برخی از ایده های خوب و مناسب در اطراف ما بود که تنها در بخش تک نفره قابل اجرا هستند . من فکر می کنم چون شما با یک Alien پویا رو به رو هستید و می توانید در آن کاراکتر های مختلفی را انتخاب کنید این به این معنی است که شما می توانید بازی را بار ها تکرار کنید و به دنبال چیز های مختلف بروید . بنابراین من فکر می کنم بسیار از مخاطبان بازی را بار ها تکرار خواهند کرد تا تجربه های متفاوتی را داشته باشند . من فکر می کنم شما به زودی خواهید فهمید که انسان بودن چیزی فراتر از تصورات است زیرا زمانی که تنها  چند انسان در میان هزاران بیگانه باشند این مفهوم را درک می کنند زیرا باید برای بقای خویش با یکدیگر همکاری کنند .

با توجه به تصاویر و اطلاعات منتشر شده از این عنوان ، به نظر شما Alien : Isolation می تواند شکست نسخه ی قبلی را جبران کند یا خیر ؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید