فروش PS4 از Xbox 360 در سال 2013 بهتر بوده است

۲۰ دی ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۶

Playstation 4 توانست با فروش خود توانست رکورد بشکند و در مقابل Xbox One به برتری دست یابد و به نظر می رسد هیچ کنسولی نتواند مانع فروش کنسول نسل بعدی سونی شود .

طبق آخرین شماره ی مجله ی MCV ( نسخه ی دیجیتالی ) PS4 به پر فروش ترین کنسول خانگی انگلستان در سال 2013 تبدیل شده است و توانسته Xbox 360 که پیش از این پر فروش ترین کنسول در انگلستان بوده است را با یک حاشیه امنیت مناسب کنار بزند . در این مجله آمده است PS4 با فروش 1000 دستگاه در طول هفته ی پیش توانست رکورد فروش کنسول Xbox 360 را نیز بشکند و به سلطان جدول فروش UK تبدیل گردد . همچنین PS4 توانست در همین مدت کم کنسول دستی نیتندو یعنی 3DS را نیز کنار بزند که یکی دیگر از افتخارات بزرگ این کنسول به شمار می آید . سونی در حال حاضر و تا پایان دسامبر 2013 حدود یک میلیون دستگاه از رقیب خود یعنی مایکروسافت بیشتر فروش کرده است و به تازگی نیز توانسته فروش کنسول دیگر مایکروسافت یعنی Xbox 360 را نیز در انگلستان کنار بزند و به نظر می رسد PS4 دیگر هیچ رقیبی در برابر خود ندارد .

نظر شما درباره ی فروش فوق العاده ی PS4  برتری مطلق آن در برابر کنسول های مایکروسافت چیست ؟ به نظر شما چرا سونی موفق شد در این بازار مایکروسافت را شکست دهد ؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید