اسکرین شات ها و تصاویر هنری جدیدی از بازی Castlevania: Lords of Shadow 2 منتشر شدند

۱۹ دی ۱۳۹۲ - ۱۹:۰۷

چندی پیش، شرکت کونامی تصاویر جدیدی  از گیم پلی و هم چنین چند تصویر هنری را از بازی Castlevania: Lords of Shadow 2 منتشر کرد که در ادامه مشاهده می فرمایید.

داستان این بازی بعد از پایان بحث برانگیز قسمت اول شروع خواهد شد و زمانی را بازگو می کند که شخصیت اصلی قسمت قبل یعنی گابریل بلمونت به خون آشام تبدیل شده است.

این بار بازیکنان کنترل بیشتری بر روی دوربین بازی خواهند داشت و این به این معنی است که دوربین دیگر ثابت نخواهد بود و بنابر این بازیکنان قادر به چرخش زوایای دوربین می باشند. با این حال اگر شما می خواهید که تجربه ای مشابه به مانند قسمت اول را داشته باشید ، می توانید گزینه ی کنترل بر روی دوربین بازی را غیر فعال کنید. البته دیگر خبری هم از QTE ها یا همان دکمه زنی نیز در بازی نخواهد بود.

Castlevania: Lords of Shadow 2 در دو دوره ی زمانی مختلف در جریان می باشد. یکی از آن ها دوران مدرن یا همان امروزی و دیگری در دوران های گذشته و اغلب در قلعه ها می باشد. این بازی نه تنها یک پلتفرمینگ بسیار روان را ارایه می دهد بلکه حتی توانایی باز کردن مناطق مخفی را نیز به شما خواهد داد. یعنی این که شما توانایی دسترسی به مناطقی کاملا جدید و ناشناخته را دارا خواهید بود.

در بخش های مبارزه نیز صلیب جدیدی با نام “blood whip” برای گابریل در نظر گرفته شده است. مبارزه با boss های بازی نیز تغییرات جالبی را به خود دیده و بنا به گزارش های مختلف مبارزات هیجان انگیز و طولانی را با boss ها شاهد خواهیم بود. شما در بازی قادر خواهید بود که از ضربات قوی ، ضربات سبک تر و هم چنین ضربات تاکتیکی استفاده کنید.

در نهایت جادوهای بازی نیز با قسمت دراکولایی گابریل فعال می شوند که برای به دست آوردن جادو ها باید دشمنان بازی را بکشید و یا در مناطق بازی به جستجو بپردازید. Void Sword, Chaos Claws, و Blood Whip جادو های  بازی می باشند که میتوانید آن ها را ارتقا دهید.

عنوان Castlevania: Lords of Shadow 2 هم اکنون توسط استدیو mercury steam در حال ساخت است و قرار است در تاریخ ۲۵ فوریه برابر با ۶ اسفندماه در آمریکای شمالی و در تاریخ ۲۸ فوریه مصادف با ۹ اسفندماه در ناحیه ی اروپا توسط شرکت کونامی برای پلتفرم های PC, PS3 , Xbox 360 عرضه شود.

در زیر می توانید تصاویر جدید این بازی را مشاهده بفرمایید:

(برای مشاهده ی تصاویر در سایز اصلی برروی آن ها کلیک کنید)

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید