فیلم Robocop همراه با یک بازی مجانی می آید

۱۹ دی ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۲

مطمئنا همه ما از کودکی خاطراتی با فیلم Robocop یا همون پلیس آهنمی داریم و از نسخه جدید فیلم هم کم و بیش با خبر هستیم. نکته جالب این فلم برای گیمر ها بازی است که همراه آن عرضه خواهد شد.

فیلم جدید Robocop همراه با یک بازی عرضه خواهد شد، که البته بازی از الآن در دسترس است.

خرید بازی مجانی خواهد بود ولی اگر می خواهید از از سلاح های پیشرفته تری استفاده کنید و به سلاح های بازی قانع نیستید باید درون بازی برای آن پول بپردازید. در این پست می توانید تریلری را از این بازی مجانی دانلود کنید.

Robocop Promotional Poster

Gameplay بازی شامل تیر اندازی و Run & Gun بوده و بازی از قابلیت ارتقا اسلحه و زره بهره مند است، همچنین پلیس آهنی از قابلیتی به نام Heat Vision برخوردار است که می تواند با آن نقاط ضعف دشمن را شناسایی کند و حتنی دشمن را از پشت دیوار ها شناسایی کند.

نسخه iOS بازی هم اکنون در دسترس است و از این لینک می توانید آن را به صورت مجانی از AppStore دانلود کنید، نسخه Android نیز در تاریخ ۱۵ ژانویه عرضه خواهد شد. فیلم Robocop هم در تاریخ ۱۲ ژانویه به روی پرده ها خواهد رفت.

مهم ترین نقطه ضعف بازی تبلیغات کم برای آن بود که در هیاهوی اکران فیلم در سینما ها کاملا گم شد، ولی به هر حال بازی مجانی بوده و تجربه آن ضرری نخواهد داشت. نظر شما چیست؟

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید