کارگردان هنری Halo 4 با تنزل مقام مواجه شد؛ ولی هم چنان به کار خود ادامه خواهد داد!

۱۹ دی ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۸

طراحی هنری عنوان محبوب Halo 4 بعد از سال ها تلاش با تنزل مقام رو به رو شد.؛ اما هم چنان به فعالیت خود در 343 Industries ادامه خواهد داد. دو ماه پیش نیز یکی از کارکنان در مبحث گرافیک این استودیو، به استودیو Naughty Dog پیوسته بود.

این طور که پیداست، آقای Kennesh Scott به دلیل مسائل خانوادگی با چنین مشکلی رو به رو شده است. شرکت Microsoft چنین شرح داد:

ایشان می خواستند تا وقت بیشتری را با خانواده خود بگذرانند، در توافقی که با  وی کریدم، قرار شد دیگر به عنوان طراح هنری در این پروژه فعالیت نکنند تا بتوانند وقت آزاد بیشتری داشته باشته باشند؛ البته هم چنان در بخش دیگری از این استودیو مشغول به کار خواهند شد.

همان طور که ذکر شد، Scott دیگر به عنوان طراح هنری در این پروژه فعالیت نخواهد کرد؛ بلکه در روز های آینده به عنوان همکار و یاور Nicolas Sparth Bouvier شناخته خواهد شد. مطمعناً شاهد فعالیت های وی در گروهی نوپا در بخش طراحی بصری استودیو 343 Industries خواهیم بود.

مطمعناً چنین کاری باعث خواهد شد تا Scott دیگر با مشکلات خانوادگی رو به رو نشود و وقت بیشتری را با خانواده خود بگذراند.

در ادامه باید گفت، چندی پیش نیز Corrine Yu از شعبه واشنگتن 343 Industries استعفاء داده و به شعبه کالیفرنیا Naughty Dog پیوست.

استودیو 343 Industries در حال حاضر، مشغول ساخت نسخه جدیدی ار سری بازی های محبوب Halo می باشد که در سال جاری میلادی منتشر خواهد شد.

 

 

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید