5 کارکتر برتر بازی های ویدئویی در سال 2013

۱۸ دی ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۶

سالی که گذشت، سالی پر از هیجان و طراوت برای دنیای گیم بود. امسال شاهد عنوان هایی بودیم که یا خود گیمر را جذب می کردند یا اینکه تعامل بین کارکتر ها با گیمر منجر به این جذابیت می شد. ما امسال به دلیل تعدد بازی ها، با کارکتر های زیادی روبه رو شدیم که هرکدام در نوع خود جذاب و دارای نقاط قوت خود بودند. در این قسمت قصد داریم به 5 کارکتر برتر بازی های ویدئویی در سال 2013 بپردازیم که تعامل بیشتری با ما برقرار کردند تا جایی که شاید بعضی از مواقع، برای همدردی با کارکترها اشکمان نیز در می آمد!

5)Edward Kenway

نام بازی: Assassin’s Creed IV: Black Flag

سازنده: Ubisoft Montreal

زمان انتشار: October 2013 خیلی ها ادوراد را به دلیل خصوصیات اخلاقی او از نوه اش کانر بیشتر دوست دارند. کارکتری که خشم و گاهی اوقات ظالم بودن را به گیمر القا می کرد. او همچون حرام زاده ای فقط به فکر پول و ثروت بود و این طور به نظر می رسید که برای اطرافیانش ارزش قائل نیست اما رشد در بستر سختی ها او را این گونه ساخته بود ولو اینکه او خواستار اصلاح خویش و کارهایش بود اما دست تقدیر سرنوشت او را این گونه رقم زد.

4)Trevor Phillips

نام بازی: Grand Theft Auto V

سازنده: Rockstar North

تاریخ انتشار: September 2013

 دیوانه به معنای واقعی کلمه و یکی از جذاب ترین شخصیت های GTA V کسی نیست جز Trevor . او مردم بی گناه را برای تفنن ذات خود می کشت و از این کار لذت می برد. اما با این همه روحیات که تقریبا در آمریکا معقوله ای عادیست ولیکن وی از هیچ کاری برای کمک کردن به دوستان خود دریغ نمی کرد. البته جریانات عاطفی بین او و دیگر افراد(قابل ذکر نیست) باعث شد تا مسیر زندگی او کمی تغییر کند و رنگ حتی کمی از انسانیت را در خود حس کند. این فعل و انفعالات و چالش ها به همراه صداگذاری بی نظیر او باعث شد تا تعامل عمیقی بین کارکترو گیمر به وجود آید و این زمینه این را فراهم کرد تا ما نام این آقای خشن را در فهرست خود بگنجانیم.
3)Elizabeth
نام بازی: BioShock Infinite
سازنده: Irrational Games
تاریخ انتشار: March 2013
 دختری محکم، فردی که مستقل بود و می توانست  چرخ زندگی خود را  به تنهایی بچرخاند. او بسیار توانمند بود و ویژگی ها منحصر به فرد او ، به ما این فرصت را داد تا با او تعامل بیشتری داشته باشیم. مجهولات زیادی در او وجود داشت که مقداری درک آن مشکل ولو شدنی بود. او دختری نیرومند و استوار بود که مکمل شدن آن با استقلال او در زندگی با عث شد تا ما آن را یکی از برترین کاکتر های سال بدانیم.
2) Ellie
نام بازی: The Last Of Us
سازنده: Naughty Dog
تاریخ انتشار: June 2013
چهره او نمایانگر دهشتناکی روزگار برای او بود. او جوان بود اما جوانی او باعث خامی او نشد بلکه او را پخته ساخت به طوری که خود به تنهایی می توانست از پس موانع زندگی بربیاید و از آن ها عبور کند و همچون دژی محکم، در مقابل آن ها بایستد. ناتی داگ به خوبی از پس ساخت کارکتر ها و پرداخت آن ها برآمد به طوری که تعامل با کارکتر های موجود در بازی به نوعی مرز بین روابط در دنیای حقیقی و مجازی را نمایان می سازد.
1)Joel
نام بازی:The Last Of Us
سازنده: Naughty Dog
تاریخ انتشار: June 2013
the-last-of-us_joel_bio-2-.jpg
ماجراجویی های او که تلفیقی از اندوه و خشم او شده بود، نوعی حساسیت برایش  به وجود آورد که منشا آن از مرگ دختر دردانه اش تغذیه می شود. این باعث شد تا نوعی اخلاق متفاوت با سایر کارکترهای بازی های رایانه ای از بدو شروع آن پیدا کند که باعث یکتا بودن او شد. الی که جوئل را به یاد دخترش می انداخت باعث می شد تا نوعی تبادل احساس بین آن دو صورت گیرد که این امر باعث مراقبت بسیار زیاد جوئل از الی می شد. به واقع که دنیای TLOU مرز بین احساسات در واقعیت و دنیای مجازیست.
به نقل از مقاله آقای Justin Ross!
0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید