PC Press: ساخت بازی برای Xbox One تفاوت چندانی با ساخت بازی برای PC ندارد!

۱۶ دی ۱۳۹۲ - ۲۰:۰۱

اگرچه تعداد عناوین انحصاری هر دو کنسول ها کم باشد، شاید هر دو کنسول نسل هشتمی مشکلات سخت افزاری متعددی داشته باشند؛ ولی با این حال طراحی بی نظیر هر دو آن ها یک نوآوری منحصر به فرد به شما می رود. طراحی کاربردی هر دو کنسول، باعث بهینه شدن بازی های نسل هشتمی و آسان تر شدن کار استودیوهای بازی سازی برای ساخت عناوین شاهکار برای هر دو کنسول می شود. در گفت و گویی کوتاه با آقای Mikkel  Thorsted، که در حالی حاضر مشغول ساخت بازی Max: The Curse of Brotherhood برای Xbox One است، از وجه شباهت ساخت بازی برای PC و کنسول های نسل بعدی می گوید.

وی چنین گفت:

ساخت بازی برای کنسول نسل هشتمی شرکت Microsoft، یعنی Xbox One، تجربه دلنشینی را به ارمغان می آورد و بسیار لذت بخش است! دیگر خبر از مشکلات گذشته نیست و سازندگان نیز محدود نیستند. در مقایسه با PC ساخت بازی برای Xbox One نیز خوشایند است. سخت افزار بسیار قوی تر Xbox One نسبت به Xbox 360 این اجازه را به ما می دهد تا در زمینه هایی اعم از گرافیک به نتیجه مطلوب خود برسیم. ساخت بازی برای Xbox One تفاوت چندانی با ساخت بازی برای PC ندارد؛ چرا که شما حس می کنید تمام دارندگان این کنسول، یک PC بسیار قدرتمند در اختیار دارند و شما محدودیتی در این زمینه ندارید!

در حقیقت بازی در دست ساخت، یعنی عنوان Max: The Curse of Brotherhood، یک بازسازی از عنوان قبلی، یعنی Max and the Magic Marker می باشد که چندی پیش برای PC و Mac منتشر شد و اینک این بازی به صورت انحصاری برای Xbox One منتشر خواهد شد. آقای Mikkel Thorsted چه چیزی در رابطه با روابط PC Press با Microsoft گفت؟ مطمعناً این چیزی است که مشتاق به شنیدن پاسخ هستید! در ادامه افزود:

از سال پیش روابط ما با Microsoft خوب شد. ما مفتخریم تا روابط نزدیکی با این شرکت داشته باشیم. ما توانایی تصمیم گیری برای خودمان را داریم و کاملاً خودمختار هستیم؛ در حقیقت Microsoft به عنوان یک یاور و پشتیبان نزدیک برای ما شناخته می شود. ما به بهبود روابط با هر شرکت دیگری توجه به خصوصی داریم؛ ولی با حضور Microsoft، من انتشار Max: The Curse of Brotherhood به صورت انحصاری برای Xbox One را اصلح میدانم و برای انتشار بازی برای PS4 هیچ برنامه ای نداریم.

آیا گفت و گوهای ایشان را قبول دارید؟ آیا انتشار بازی به صورت انحصاری اصلح است؟ با ما در میان بگذارید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید