با اطلاعاتی از راهبرد کنترلر بازی Titanfall همراه شوید | تفاوت میان پرش های Tactical و Bumper چیست؟

۱۶ دی ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۲
Titanfall

اطلاعات نوینی از جدیدترین ساخته Respawn Entertainment، یعنی Titanfall منتشر شده است. این بازی یک عنوان Multi-Player Firts Person Shooter می باشد که در فاصبه رونمایی نه چندان دور از بازی، توانسته نگاه های بسیاری را به سمت خود جذب کند. با توجه به اطلاعات به دست آمده، بازی کنترلر نسبتاً پیچیده ای خواهد داشت که از راهبردهای مختلفی پیروی می کند. در اخبار منتشر شده ذکر شده است که شما می توانید بین دو پرش Tactical و Bump یکی را انتخاب کرده و در موقعیت مناسب از آن استفاده کنید.

همان طور که در نمایش E3 بازی نیز مشاهده کردیم، پرش ها، از مهم ترین عناصر گیم پلی این بازی FPS است. اما آیا تنها یک نوع پرش در بازی وجود دارد؟ آیا راهبرد کنترلر همه این پرش ها مساوی است؟

بازیبازان قادر خواهند طبق میل خود، از پرش های Bump و Tactical استفاده نمایند. چنین پرش هایی تاثیر به سزایی در یک عنوان Multi-Player دارند. پرش Tactical، همان طور که در تریلرها نیز قابل مشاهده است، این اجازه را به شما می دهد تا از نقاط قوتش استفاده نمایید، ولی پرش بعدی، Bump، تفاوت چندانی با پرش های عناوین دیگر نداشته و برای پریدن به صورت معمول به کار می رود. این طور که پیداست Titanfall سعی بر از بین بردن سادگی های این سبک را دارد؛ کنترلر بازی که چنین نویدی می دهد!

طبق برنامه ریزی های انجام شده، بازی Titanfall در یازدهمین روز ماه میلادی ماه مارچ در آمریکای شمالی و در سیزدهمین روز ماه میلادی مارچ در انگلستان برای پلتفرم های PC، Xbox One و Xbox 360 منتشر خواهد شد. آیا منتظر تغییرات و نوآوری های جدیدی در این عنوان هستید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید