درایو Blu-Ray پلی استیشن 4 دارای مشکل است

۱۵ دی ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۳

هر دو کنسول نسل هشتم یعنی  Xbox One و PlayStation 4 پس از عرضه با مشکلاتی روبه رو شده اند که اکثر آن ها به سخت افزار این دو کنسول مربوط می شود . خود سونی نیز اعتراف کرده است که برخی از سخت افزار های کنسول PS4 دارای مشکلات جزئی می باشد که در حال رفع آن ها است . حال می توانید یک مشکل دیگر را نیز به این لیست اضافه کنید و آن مشکلاتی است که برخی از کاربران با درایو Blu-ray پیدا کرده اند .

Marcus Wong یکی از کاربران تویتر اعلام کرده است که :

پس از اینکه من یک ماه با PS4 خود بازی کردم ، حال با گذاشتن دیسک Blu-Ray فیلم در درایو آن ،  کنسول دچار مشکل می شود و نمی تواند آن را بارگذاری کند .

در همین حال کاربر دیگری به نام Eric Povish نیز از مشکلات درایو Blu-Ray کنسول خود سخن گفت :

آیا به زودی این مشکل با یک پچ حل خواهد شد ؟ من که فکر نمی کنم زیرا کنسول من به طور وحشتناکی فیلم را پخش می کند و فکر نکنم با یک پچ این مشکل حل شود . شاید بهتر است دوباره به سراغ PS3 خود بروم.

Devonte Davis در تویتر خود اظهار داشت :

من به تازگی موفق به خرید یک PS4 شده ام اما کنسول من نمی تواند فیلم های Blu-Ray را پخش کند و سیستم آن معیوب است .

کاربر دیگری به نام Kevin Artiga که پس از گذاشتن دیسک Blu-Ray فیلم Fast & Furious 6 انتظار داشت یک ماشین مسابقه و Vin Diesel را ببیند با یک صفحه سیاه رو به رو می شود و او نیز طی یک پست در این زمینه صحبت کرده است :

PS4 من نمی تواند دیسک Fast & Furious 6 را پخش کند و من تنها شاهد یک صفحه ی سیاه هستم .

تویتر به معنای واقعی کلمه از شکایات خریداران PS4 درباره ی درایو Blu-Ray این کنسول پر شده است . شاید بخشی از این کنسول دچار نقص باشد که سونی نیز اعلام کرده در حال ترمیم نقایص موجود است . نظر شما چیست ؟ چرا دو کنسول بزرگ نسل جدید که فروش بالایی دارند دارای چنین مشکلاتی هستند ؟ به نظر شما چرا درایو Blu-Ray کنسول PS4 مشکل دارد و از xbox One نیز مایعی ترشح می شود ؟ آیا دو کمپانی بزرگ سونی و مایکروسافت این کنسول ها را قبل از عرضه خطایابی نکرده اند ؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید