Gamefa Trophy به چه بازی تعلق گرفت ؟ | بهترین بازی 2013 از نظر گیمفا

12 دی 1392 - 15:44

سرانجام رای گیری بهترین بازی جهان در سال 2013 ، به کمک کاربران عزیز گیمفا تمام شد.نتایج این رای گیری بر حق بود و واقعا بهترین بازی ها که مستحق گرفتن جایزه Gamefa Trophy بودند ، انتخاب شدند . در ادامه میتوانید رده بندی 5 بازی برتر از دیدگاه گیمفا را مشاهده کنید.

5. Tomb Raider

2013-tomb-raider-game-wallpaper-for-1600x900-hdtv-9-502

منتشر کننده : Squer Enix

سبک : سکوبازی ، اکشن ماجراجویی

پتفرم : PC,XBOX360,PS3

لارا کرافت به همراه گروهی از ماجراجویان با کشتی به اقیانوس آرام سفر می‌کنند تا به قسمتی که مثلت اژدها معروف است بروند، اما در آنجا دچار طوفان می‌شوند و کشتی آنها غرق می‌شود. آب، گروه را به جزیره‌ای هدایت می‌کند. لارا به همراه گروه خود تلاش می‌کند تا راه فرار از این جزیره را بدست آورد اما متوجه می‌شود در این جزیره عده‌ای هستند که قصد کشتن آنها را دارند. لارا تلاش می‌کند تا با کشتن دشمنان راه خروج از جزیره را پیدا کند.

به نقل از ویکیپدیا

4. Bioshock : Infinite

bioshock-infinite

منتشر کننده : 2K Game

سازنده : ایرشنال گیم

پلتفرم : PC , PS3 , XBOX360

بوکر دویت به علا بدهی هایی که دارد دست به نجات یک دختر بچه اینبار نه در رپچر و زیر دریا بلکه در کلمبیا و آسمان بیکران . او به کلمبیا میرود و به سختی و مشقت الیزابت را میابد ولی در آخر متوجه میشود که الیزابت دختر خودش بوده است ! اما دیگر دیر شده بود و…

3.Assassins Creed : Black flag IV

AC4BF_PC_4PACKSHOTS_FINAL.indd

سازنده : Ubisoft

منتشر کننده : Ubisoft

پلتفرم : PC,XBOX360,PS4,PS3,XBOX ONE , WiiU

شاید برخی قسمت سوم این بازی را پایانی بر کش یک آدمکش میدانستند . ولی با انتشار این نسخه و برآورده کردن خواسته های گیمر ها این فرانچاینز جانی دوباره گرفت. به طوری که شما در این بازی با ادوارد کنوی شخصیت اصلی بازی میتوانید به کشتی رانی ، اقیانوس گردی ، غارت کاخ ها و کشتی ها بپردازید و یک عامل دیگر برای محبوبیت این بازی ، ارزش واقعی پول در بازی میباشد. این بازی لقب سومین بازی سال از دیدگاه کاربران گیمفا را گرفت.

2. Grand Theft Auto : V

grand-theft-auto-v

این سه نفر را که میشناسید ؟! این سه نفر عامل پرفروش ترین بازی این اواخر هستند. محبوبیتی که بی کران است و تمامی ندارد و نخواهد شد . بازی که از ده ها سایت لقب بهترین بازی تاریخ را گرفت ! با این حال این بازی که در سبک جهان باز است به دلیل عدم انتشار آن برای PC باب میل برخی نیامده و از طرف گیمفا و کاربرانش لایق دریافت GameFa Trophy نشد.

——————————————————–

و اما بهترین بازی سال 2013 که این جام زرین از آن او میشود :

trophy-icon

و این شما و این هم »

1. The Last Of US

the-last-of-us

سازنده : نا.تی داگ

منتشر کننده : Sony Computer Entertinment

پلتفرم : Only on Playstaion 3

این بازی که به عنوان بهترین بازی تاریخ از دیدگاه کاربران گیمفا اعلام شد ، یک بازی آخرین الزمانی و یک پدر و فرزند به نام های Joel و الی را تداعی میکند. داستان این بازی در رابطه با دو فرد میباشد که به سختی و تلاش به دنبال بقا هستند.این بازی که یکی از بهترین بازی های انحصاری ps3 به حساب میاید حال به عنوان برنده جام زرین Gamefa Trophy اعلام میشود

——————————————–

این هم رده بندی Gamefa Trophy به صورت تصویری :

gameofyearfromgamefa

روی رایانه خودتون ذخیرش کنید یادگاری باشه ! :دی

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید